"Smoke nails". Te paznokcie to hit sezonu. Kiedyś nikt by się na takie nie odważył

Zastanawiasz się, jakie paznokcie są modne w tym sezonie? W tym roku, prócz zgaszonych kolorów, tak charakterystycznych dla jesieni, prym wiedzie nieoczekiwany trend - zadymione paznokcie. Jeszcze jakiś czas temu, mało która kobieta zdecydowałaby się na taką stylizację, a teraz tego typu paznokcie robią prawdziwą furorę!

Więcej o aktualnych trendach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jesienny manicure kojarzy nam się przede wszystkim ze stonowanymi kolorami - brązem, zgaszoną zielenią, czy stonowaną czerwienią. To piękne i klasyczne propozycje, które sprawdzą się każdej jesieni, niezależnie od zmieniającej się mody. W tym sezonie jednak prym wśród stylizacji paznokci wiedzie nieoczekiwany trend - "zadymione paznokcie". To naprawdę oryginalna i intrygująca propozycja, na którą jeszcze jakiś czas temu nikt by się nie odważył.

Zobacz wideo

Smoke nails - najmodniejsze paznokcie jesieni 2021

Zadymione paznokcie, czy też "smoke nails" to manicure imitujący...dym. Połączenie czerni z bazą w naturalnym kolorze, wygląda mrocznie i tajemniczo, a przy tym bardzo elegancko.

Kosztuje 2 zł, a działa jak botox za 300 zł w salonie fryzjerskim. Masz ten produkt w kuchni (zdjęcie ilustracyjne) Kosztuje 2 zł, a działa jak botox za 300 zł u fryzjera. Masz go w swojej kuchni

Zdjęcia inspiracji znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu.

Jak uzyskać taki efekt? Najłatwiej oczywiście udać się do profesjonalnego salonu, jednak z powodzeniem uzyskamy go także w zaciszu własnego domu. Wystarczy postępować tak jak w przypadku standardowego manicure hybrydowego, a po utwardzeniu bazy lampą, za pomocą czarnego lakieru stworzyć na płytce rozmazane, nieregularne wzorki. Następnie rozcieńczamy je transparentnym topem lub cleanerem i ponownie rozmazujemy, na koniec oczywiście utwardzając pod lampą.

Pani Noemi była molestowana przez kierowcę. 'Wywiózł mnie na jakiś parking'. Mamy komentarz Bolta Wracały nocą z imprez. Zostały zgwałcone w taksówkach na aplikację

Więcej o: