Kiedyś nikt by się na takie nie zdecydował. Teraz te świąteczne paznokcie to hit

Ciemne paznokcie to jeden z największych trendów tego sezonu, który pozostał z nami także na okres świąteczny, zastępując tym samym klasyczną czerwień, tak charakterystyczną dla świątecznych paznokci. Jaki manicure jest więc teraz najmodniejszy? Podpowiadamy.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Paznokcie ozdabiane brokatem czy też w kolorze klasycznej czerwieni to chyba najbardziej popularne propozycje na świąteczne paznokcie, które pozostają z nami niezależnie od zmieniających się trendów. W tym roku jednak prym wśród świątecznego manicure wiedzie nieoczekiwany trend - paznokcie w kolorze grzanego wina, które wpisują się w aktualną modę na ciemny manicure.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Świąteczne paznokcie - trendy 2021/2022

Paznokcie w kolorze grzanego wina zachwycają głębokim odcieniem, niemal wpadającym w czerń. Są niezwykle eleganckie i z powodzeniem wpisują się w świąteczny klimat, przywodząc na myśl aromatyczne grzane wino, tak lubiane w zimowe wieczory.

Żora Korolyov Nie żyje Żora Korolyov. Znalazła go ukochana: "Był dziś bardzo zabiegany"

To świetna propozycja dla zwolenniczek klasyki - choć jeszcze niedawno nikt nie zdecydowałby na świąteczny manicure w tak ciemnym kolorze, wygląda ona naprawdę zmysłowo i bardzo elegancko, będąc tym samym świetną alternatywą dla krwistej czerwieni, czy krzykliwych zdobień.

Więcej inspiracji na świąteczne paznokcie w kolorze grzanego wina znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu

 

Julia Kamińska Julia Kamińska ma nową fryzurę. Co za metamorfoza! Fanka: "Nie poznałam"

Więcej o: