Wydała na paznokcie 350 zł. Załamała się, gdy zobaczyła efekt końcowy

Wizyta u kosmetyczki bez odpowiednich kwalifikacji czy doświadczenia może skończyć się fatalnie. Przekonała się o tym jedna z internautek, która postanowiła pokazać na TikToku efekt nieudanej stylizacji paznokci. Zupełnie nie tego oczekiwała. - Dlatego sprawdza się salony kosmetyczne przed wizytą - komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie?

TikTok jest obecnie jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. wiele układów tanecznych, trendów makijażowych czy zaskakujących domowych trików. Niektóre osoby chętnie dzielą się również zaskakującymi historiami ze swojego życia lub pokazują wpadki, które zaliczyli.

Wydała na paznokcie 350 zł. Efekt końcowy ją załamał. Zupełnie nie tego oczekiwała

Amerykańska tiktokerka prowadząca profil pod nazwą "wynnndi7" podzieliła się w sieci efektem nieudanej wizyty w salonie stylizacji paznokci. Jak przedstawiła na opublikowanym filmiku, chciała klasyczny efekt baby boomer na przedłużonych w kształt "trumienki" żelowych lub akrylowych paznokciach. Za wykonanie usługi zapłaciła podobno 84 dolary, czyli nieco ponad 350 zł, jednak paznokcie na zdjęciu, które pokazała styliście wyglądały zupełnie inaczej niż to, co zobaczyła na swoich dłoniach. Paznokcie nie tylko okazały się być znacznie krótsze, lecz także wyglądały jakby nałożone produkty miały zaraz odpaść. 

Nawet mu powiedziałam, że mi się nie podobają

- przyznała w opisie filmu.

Dlatego sprawdza się salony kosmetyczne przed wizytą
Nigdy nie widziałam tak źle zrobionych paznokci
Nie rozumiem, jak można pójść do takiej kosmetyczki
Dlaczego w ogóle zapłaciłaś za tak źle wykonaną usługę?

- komentowały internautki.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy o różnych tematach. Nie oznacza jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl

Więcej o: