Paznokcie wielkanocne 2022 - modne wzory i kolory. Pastele hitem sezonu

Paznokcie wielkanocne 2022 - moda na zdobienie płytki zmienia się co sezon. Szukasz pomysłów na modne paznokcie na wiosnę i na Wielkanoc? Sprawdź najlepsze propozycje z Instagrama.

Paznokcie na święta wielkanocne  - co mówią trendy? 

Z każdą wiosną zarówno w modzie jak i w kosmetycznych trendach powracają pastele. Poniżej prezentujemy pełną paletę barw w kategorii kolory paznokci na Wielkanoc 2022. Po kolorach dostępny jest mini przewodnik na temat wzorów oraz poradnik dotyczący pielęgnacji

 

paznokcie "Smoke nails". Te paznokcie to hit sezonu. Kiedyś nikt by się na takie nie odważył

Kolory paznokci na Wielkanoc 2022

Zastanawiasz się, jakie kolory paznokci będą hitem na Wielkanoc 2022? Oto lista zawierająca najmodniejsze barwy: 

 • blady róż, 
 • pistacja, 
 • delikatny błękit, 
 • gołębia szarość, 
 • biel, 
 • seledyn, 
 • jasny fiolet
 
 
 

Kolory można oczywiście mieszać, święta to wesoły czas i radość może pojawić się także w formie wielokolorowej płytki na paznokciach. Paznokcie na święta wielkanocne powinny poprawiać nam humor i sprawić, że nawet w pochmurny dzień zaświeci słońce. 

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

 Jakie paznokcie na święta wielkanocne - przegląd wzorów 

W tym wyjątkowym świątecznym sezonie styliści paznokci zajmują się malowaniem typowo wiosennych motywów: zające, bazie, kwiaty, marchewki, a nawet kurczaki. Tak naprawdę wszystko jest możliwe. W ramach odpowiedzi na pytanie, jakie paznokcie na święta wielkanocne są aktualnie modne, poniżej prezentujemy kilka konkretnych pomysłów. 

 

Wzory paznokci wielkanocnych - modny motyw na płytce 

Wzory paznokci wielkanocnych w tym roku można określić jako bardzo precyzyjne odwołanie do świątecznych motywów lub totalna klasyka. Co ciekawe, niektóre wzory wyróżniają się efektem 3D z elementami, które przenoszą się poza płytkę. Co jest teraz modne? Oto wzory paznokci na Wielkanoc 2022: 

 • kolorowy wzór skorupki przepiórczej, 
 • pastelowa kratka, 
 • gąski Balbinki, 
 • kolorowy french, 
 • złote wykończenia,
 
 
 
 

Modne paznokcie na wiosnę 2021. Pomysły na stylowy i kobiecy manicure Paznokcie na wiosnę. Te kolory będą bardzo modne w najbliższych miesiącach

Paznokcie wielkanocne 2022 - jak zadbać o płytkę? 

Świąteczne wzory i instalacje nie pozostaną bez wpływu na kondycję paznokci, jak zadbać o płytkę po wielkanocnych szaleństwach? Przede wszystkim bogato zdobione wzory lepiej usunąć w salonie niż w domu. Co więcej, zamiast kolejnej warstwy hybrydy lepszym rozwiązaniem będzie delikatna odżywka. Czasami jedynym rozwiązaniem jest ostre cięcie, długie paznokcie często narażone są  na szereg uszkodzeń mechanicznych. Od czasu do czasu paznokcie muszą trochę odpocząć. Każdy, kto marzy o długiej płytce bez hybrydy, może zdecydować się na sprawdzony zestaw w postaci odżywki oraz topu z akrylu. Tego typu manicure utrzymuje się ponad tydzień, a delikatny kolor sprawia, że niedoskonałości są niewidoczne.  

Zobacz też: Co zrobić, by lakier nie odpryskiwał? 3 sposoby na trwały manicure

Więcej o: