Karolina Szostak pochwaliła się nowymi paznokciami. To prawdziwy hit na wiosnę!

Karolina Szostak opublikowała na Instagramie relację, na której pokazała swoje nowe paznokcie. Dziennikarka zdecydowała się na ponadczasowy wzór, na który do niedawna decydowało się niewiele kobiet, jednak od kilku sezonów znów jest na topie. Dobry wybór?

Więcej o gwiazdach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także spektakularnej metamorfozy, którą przeszła. Dziennikarka schudła bowiem ponad 30 kg. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 169 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dziennikarka jest inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które regularnie podpatrują nie tylko jej dietę czy stylizacje, lecz także fryzury, makijaż czy paznokcie.

Karolina Szostak pochwaliła się nowymi paznokciami. To jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu

Karolina Szostak udostępniła ostatnio na instagramowej relacji krótkie nagranie, na którym zaprezentowała swój świeżo wykonany manicure. Tuż przed świętami dziennikarka zdecydowała się na klasykę, czyli French Manicure. Choć ta stylizacja uchodzi za ponadczasową, to przez jakiś czas była mało popularna wśród kobiet. Od kilku sezonów znów jest na topie, a w trendach pojawiają się również nowoczesne wariacje tych paznokci.

Karolina Szostak pochwaliła się nowymi paznokciamiKarolina Szostak pochwaliła się nowymi paznokciami https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Wbrew temu, co można sądzić po nazwie, French Manicure wcale nie powstał we Francji, a w Stanach Zjednoczonych. Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, który w 1976 roku wpadł na pomysł połączenia takich kolorów, które pozwolą zaoszczędzić czas aktorkom w Hollywood. W ten sposób wymyślił przepis na paznokcie, które pasują do wszystkiego, dzięki czemu gwiazdy nie musiały zmieniać koloru paznokci za każdym razem, gdy zmieniały kreację. Jeszcze kilka lat temu niewiele kobiet stawiało na French Manicure, jednak od kilku sezonów jest to prawdziwy hit, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. W trendach pojawiły się również różne wariacje na temat tej stylizacji związane nie tylko z kolorami, lecz także formą kreski na końcu paznokcia

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: