Te paznokcie mają być hitem wiosny 2022. Kiedyś mało kto decydował się na taki manicure

Francuski manicure to już klasyka w stylizacji paznokci, która nie wychodzi z mody mimo zmieniających się trendów. Jednak wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy, warto zdecydować się na jego nieco urozmaiconą wersję - neon french twist. To wielki hit sezonu 2022.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Francuski manicure w neutralnych odcieniach to ponadczasowa propozycja, która cieszy się uznaniem bez względu na zmieniające się trendy. Wiosną warto jednak postawić na jego unowocześnioną wersję z neonami w roli głównej. Neon french twist to bowiem jeden z największych trendów w stylizacji paznokci w sezonie wiosna 2022. Co czyni go tak pożądanym?

Zobacz wideo

Paznokcie na wiosnę 2022 - neon french twist

Neon french twist to jeden z największych hitów wśród stylizacji paznokci tego sezonu, który idealnie wpisuje się w wiosenny klimat. Charakterystyczną dla frencha biel zastępujemy bowiem modnymi już od kilku sezonów neonami, które jak nic innego, przywodzą na myśl beztroski czas wakacji.

Neon french twist jest nowym spojrzeniem na klasykę, pozwalającym na zabawę z kolorami. Krawędzie płytki pokrywa się lakierami w intensywnych odcieniach, jak neonowy róż, jaskrawa limonka czy soczysty pomarańcz. Możemy dowolnie bawić się barwami, mieszając je wedle naszych upodobań - ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Sprawdźcie nasze propozycje. Jesteście na tak?

 
 

Modna fryzura z lat 90. powraca! Bixie podkreśla urodę i wizualnie odmładza (zdjęcie ilustracyjne)Modna fryzura z lat 90. powraca! Bixie podkreśla urodę i wizualnie odmładza

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: