Te paznokcie to hit wiosny 2022. Zapomnij o pastelach! Kiedyś mało kto decydował się na taki manicure

W tym sezonie nieco na przekór porze roku rezygnujemy z charakterystycznych dla niej pasteli, stawiając na paznokcie z efektem chromu. Oto chrome nails, czyli najmodniejsza stylizacja paznokci sezonu wiosna 2022.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie paznokcie są najmodniejsze tej wiosny? Jak się okazuje, w tym sezonie, trochę na przekór porze roku, rezygnujemy z charakterystycznych dla niej pasteli, zastępując je futurystycznym manicurem w metalicznym kolorze.

Zobacz wideo

Chrome nails - najmodniejsze paznokcie wiosny 2022

Chrome nails, czyli paznokcie wyglądające jak lustrzana tafla to jeden z największych hitów w stylizacji paznokcie tego sezonu. Trend lansują już takie gwiazdy jak Anna Taylor-Joy, Dua Lipa czy Kim Kardashian. Mogliśmy go także zobaczyć u bohaterek hitowego serialu HBO "Euforia".

Paznokcie z efektem chromu skutecznie przykuwają spojrzenia, sprawiając, że nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. I choć najmodniejsze są te w srebrnym odcieniu, tego typu manicure sprawdzi się także w przypadku innych kolorów - fioletu, granatu, złota czy czerni.

Jak uzyskać taki efekt? Najlepiej sprawdzi się tu specjalny pyłek lub puder do paznokci, który wklepujemy we wcześniej pomalowane lakierem paznokcie. Następnie oczyszczamy je z nadmiaru produktu i utrwalamy przezroczystym topem

Zobaczcie nasze inspiracje. Jesteście na tak?

 
 
 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: