Paznokcie na lato 2022. Zapomnij o neonach! Ten manicure to hit

Zastanawiasz się, jakie paznokcie będą najmodniejsze w tym sezonie? Tego lata, nieco na przekór porze roku i charakterystycznym dla niej intensywnym kolorom, stawiamy na manicure w neutralnym kolorze. Mleczne paznokcie to bowiem najmodniejsza stylizacja paznokci na sezon 2022.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Tegorocznymi trendami zapanowała estetyka na tzw. "clean girl", stawiająca na minimalizm, zarówno w makijażu, ubiorze, jak i właśnie stylizacji paznokci. Tego lata zapomnimy więc o tak modnych zazwyczaj neonowych paznokciach, zastępując je właśnie manicurem w naturalnym, mlecznym kolorze.

Zobacz wideo

Modne paznokcie - lato 2022

Trend zawładnął już Instagramem, a lansują go m.in. takie gwiazdy jak Hailey Bieber, Kendall Jenner, czy Zoe Kravitz.

Mleczny manicure wygląda niezwykle elegancko, a przy tym pasuje do każdej stylizacji. Co więcej, pięknie komponuje się z każdym odcieniem skóry, jak i pasuje do wszystkich kształtów paznokci - zarówno długich, jak i krótkich. Ponadto mleczny kolor paznokci wyrównuje koloryt płytki i podkreśla jej naturalne piękno, a by go wykonać, nie musimy korzystać z pomocy manikiurzystki. Jest to więc naprawdę uniwersalna, a przy tym spektakularna propozycja. 

Jeśli jednak nie chcesz rezygnować z wakacyjnych szaleństw, możesz połączyć trend na mleczne paznokcie z charakterystycznymi dla lata neonami. Oto nasze propozycje - jesteście na tak?

 
 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: