Najmodniejsze paznokcie na jesień 2022. Obok nich nie da się przejść obojętnie!

Koniec lata zbliża się nieubłaganie. Wakacje już za nami, a tegoroczna jesień będzie stała pod znakiem bogatych barw. Warto zadbać o ciekawe kolory także na paznokciach. To idealny moment, żeby zapoznać się z najmodniejszymi zdobieniami w tym sezonie i dowiedzieć się, na które warto się zdecydować.

Wiele zdobień na paznokciach będzie jesienią nawiązywać do kolorów, które zobaczymy za oknem. Zmieniająca się pogoda sprzyja powolnemu odchodzeniu od pasteli na rzecz bardziej wyrazistych barw. Czerwienie, żółcie i zielenie — zazwyczaj to one dominują przed nadejściem zimy i świetnie komponują się z długimi płaszczami i ciepłymi sweterkami.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Paznokcie na jesień 2022 - motywy zwierzęce

Coraz większą popularność zdobywają na paznokciach motywy zwierzęce. Nie inaczej będzie tej jesieni. Paznokcie ze zdobieniem w stylu pantery to hit, który podoba się wielu osobom. Takie pazurki przykuwają wzrok, dlatego często decydują się na nie odważne kobiety. Idealnie sprawdzają się na nieoficjalnych imprezach.

 

Paznokcie na jesień 2022 - brokaty

Nie oszukujmy się — brokatowe paznokcie sprawdzają się praktycznie przy każdej okazji. Dobrze pasują na imprezy, wyjście ze znajomymi, randkę, czy wesele koleżanki. Ten rodzaj zdobienia od lat nie traci na popularności i jest jednym z najczęściej wybieranych w wielu salonach manicure.

 

Paznokcie na jesień 2022 - jesienna, kolorowa wersja frencha

French manicure zna chyba każdy. Tej jesieni warto wypróbować nieco inną jego wersję i zrezygnować z bieli na rzecz kolorów jesiennych. Świetnie sprawdzą się brązy i zielenie, które doskonale skomponują się z ciepłymi płaszczami, stanowiąc idealne wykończenie wielu stylizacji.

 

Paznokcie na jesień 2022 - czerń

Czarny kolor tej jesieni wraca do łask. Mroczny manicure jest zauważalny na wielu jesiennych pokazach mody, dlatego to doskonała propozycja na ten sezon. Tutaj można zdecydować się zarówno na mat, jak i na połysk. Obie wersje będą wyglądały zjawiskowo i dopełnią w ciekawy sposób niejedną stylizację.

 

Paznokcie na jesień 2022 - marmurki

Paznokcie w stylu marmurkowym są popularne już od jakiegoś czasu. Dobrze dobrana kompozycja kolorów sprawi, że ten styl zdobienia świetnie wpasuje się w nadchodzącą jesień. Warto postawić na złoto, pomarańcz lub czerwień, co pięknie zobrazuje kolorowe liście za oknem i nada pazurkom wyjątkowości.

 
Więcej o: