Paznokcie wielkanocne 2023 - zapraszamy na przegląd wiosennych wzorów na nowy sezon

Paznokcie wielkanocne mogą grać pierwsze skrzypce lub stanowić integralną część świątecznej stylizacji. Szukasz inspiracji na elegancką lub finezyjną płytkę? Sprawdź z nami przegląd najciekawszych propozycji z Instagrama.

 

Paznokcie na święta wielkanocne - co mówią tegoroczne trendy? 

Spotkanie przy świątecznym stole służy integracji rodziny, ale też dobrej rozrywce. Święta oprócz  znaczenia religijnego mają przecież też charakter czysto towarzyski. Interesuje Cię modny wzór na paznokcie na święta wielkanocne? Poniżej znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji. 

Paznokcie wielkanocne 2023 - motywy przewodnie 

Kwiaty, złocenia, wielkanocne symbole, tak w skrócie można opisać modną płytkę. Bazą do tak bogatych zdobień jest mleczna półprzezroczysta baza, która sprawia, że dłonie zyskują na delikatności, a palce wydają się dłuższe. Szukasz gotowych inspiracji na paznokcie wielkanocne 2023? Sprawdź poniższe propozycje.  

Paznokcie wielkanocne - wzory: 

  • motywy kwiatowe z dodatkiem białych linii stworzą iluzję materiału
 
  • misterny wzór ze złotym wykończeniem pasuje zarówno do eleganckiego, jak i casualowego stroju
 
  • nakrapiane pastele niczym skorupka pisanki 
 
  • bajeczne stokrotki na bazie perełek
 
  • wszystkie kolory tęczy w delikatnym, pastelowym wydaniu 
 
Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Paznokcie wielkanocne hybrydowe - elegancka płytka na dłużej 

Wesołe świąteczne motywy, które sprawdzą się przy wielkanocnym stole nie zawsze pasują do firmowego dress codu. Szukasz pomysłu na uniwersalny manicure? Paznokcie wielkanocne hybrydowe to najlepsza decyzja. 

  • pastelowy french 
 
  • kolorowa geometria na przezroczystej bazie 
 
  • satynowa perła 
 
  • tradycyjny róż w zgaszonym odcieniu 
 

Paznokcie wielkanocne - modne kształty  

Po sezonie na opływowy migdałek współczesna płytka coraz częściej kończy się prostą linią z ostrymi kącikiem. Może nie jest to najbardziej wygodne rozwiązanie z uwagi na przygotowania, ale warto spróbować. 

 

Nieco bardziej łagodną wersją są paznokcie o kształcie baletnicy. To idealne rozwiązanie, gdy chcemy zapuścić płytkę i szukamy pomysłu na najmniej inwazyjną opcję. 

 

Ostatnia propozycja to ostry szpic, zamiast hybrydy w tym przypadku bardziej praktyczny będzie tradycyjny tips, który po okresie świątecznym będzie można po prostu usunąć. 

 

Po wielkanocnych eksperymentach na płytce warto postawić na dobrą regenerację oraz ostre cięcie. Paznokcie muszą mieć czas na odbudowę, co przełoży się na szybki wzrost i ładną, gładką powierzchnię. 

Zobacz też: Jaka lampa do hybryd sprawdzi się najlepiej? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Więcej o: