Te paznokcie to hit tej jesieni. Kiedyś mało kto się na takie decydował

Często możemy spotkać się z opinią, że zadbane paznokcie to nasza doskonała wizytówka. Nie dziwi więc fakt, że zależy nam na tym, by zawsze prezentowały się nienagannie. Jaki manicure będzie modny w najbliższym czasie? Oto propozycje na jesień 2023.

Jakiś czas temu informowaliśmy na temat modnego makijażu latte makeup. Jak łatwo domyślić się, dominują w nim brązowe tony. Okazuje się, że trend ten przeniósł się także na paznokcie. Jesienią 2023 na naszym dłoniach często będziemy mogli zauważyć "kawowe paznokcie". 

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci:

Modne paznokcie na jesień 2023. "Wiele bogatych odcieni brązu"

Kawowe paznokcie mogą być w odcieniach czekolady, toffi, karmelu. To bardzo neutralny i ponadczasowy manicure, który będzie pasował do wielu stylizacji. - Jesienią ciemniejsze kolory mają swój czas na zabłyśnięcie. Myślę, że w tym roku zobaczymy wiele bogatych odcieni brązu. Widzę wiele trendów w odcieniach karmelu, toffi, czekolady i kremu. Zasadniczo to klimat kawowy - powiedziała w rozmowie z brytyjskim Glamour stylistka paznokci Jess White.

 

Modne paznokcie na jesień 2023. Kiedyś mało kto decydował się na taki manicure

Kawowe paznokcie możemy nosić na każdej długości i kształcie płytki. Jednak warto wspomnieć o pewnym wyrazistym trendzie, który obserwujemy już od kilku miesięcy. Mimo że jeszcze jakiś czas temu trudno było to sobie wyobrazić, obecnie bardzo modne są krótkie paznokcie.

 

Krótkie paznokcie to trend, który doskonale wpisuje się w popularną obecnie estetykę clean girl. A tym przypadku miej zazwyczaj znaczy więcej. Dlatego też w stylizacji paznokci stawiamy na jak największą naturalność i minimalizm. Taki manicure jest nie tylko szalenie wygodny, lecz także bardzo elegancki i stylowy. 

Więcej o: