Szukasz AGD? Sprawdź, jak wybierać świadomie

Ogromny wybór sprzętów AGD nie ułatwia podjęcia decyzji o zakupie. Lepiej nie wybierać spontanicznie urządzeń, tylko kierować się najważniejszymi funkcjonalnościami. Dzięki temu posłużą przez wiele lat i zapewnią komfort w codziennym użytkowaniu. Jakie parametry wziąć pod uwagę, kupując lodówkę, pralkę czy kuchenkę mikrofalową? Oto najważniejsze kryteria!

Lodówka, dzięki której zapanujesz nad chaosem

Na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wyboru nowej lodówki? Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę wielkość i przyzwyczajenia rodziny. Małe, kompaktowe urządzenie nie sprawdzi się w przypadku konieczności robienia dużych zakupów. W takiej sytuacji warto wybrać lodówkę dwudrzwiową, a nawet czterodrzwiową, dzięki której każdy produkt znajdzie swoje miejsce. Lodówki Toshiba w wersji jedno-, dwu- i czterodrzwiowej posiadają mnóstwo przegródek i szuflad, co sprawia, że odnalezienie danego produktu będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze, a pytania typu „mamo, gdzie jest mój ulubiony jogurt?" przejdą do historii.

Możliwość dobrej organizacji ma duże znaczenie, ale równie istotne są warunki przechowywania poszczególnych produktów. Do tej pory dużym problemem mogło być przenikanie zapachów w lodówce. Na szczęście projektanci sprzętów AGD Toshiba znaleźli rozwiązanie. Lodówki wyposażone w technologię Plasma Pure neutralizują zapachy, działają bakteriobójczo oraz pozwalają zachować świeżość produktów na dłużej. Wysokiej jakości sprzęt pomaga zachować optymalną temperaturę w konkretnych strefach, dzięki czemu pozbędziemy się problemu wilgoci i przenikania zapachów np. ryb czy mięsa.

Szukasz AGD? Sprawdź, jak wybierać świadomie

Pobierz e-book’a

Równie ważna jest energooszczędność z korzyścią dla środowiska. Sprzęty Toshiba wyposażone są w technologię System Dual Inverter, co pozwala zmniejszyć zużycie energii do 20%, ale również zagwarantować dłuższą żywotność lodówki i cichą pracę.

Pralki, które oszczędzają czas, pieniądze i dbają o ubrania

Pranie nie ma końca, wciąż rozstawiona suszarka do ubrań, wyblakłe kolory… Brzmi znajomo? Niestety pralki starszej generacji mogą nie radzić sobie z trudnymi zabrudzeniami, niszczą ubrania, pozbawiają koloru i pobierają zbyt dużo energii elektrycznej, a wszystko to odbija się na portfelu. Tym razem warto wybrać niezawodny sprzęt, który zadba o ubrania i będzie służył przez długi czas.

Pralki Toshiba posiadają wiele intuicyjnych funkcji, które przerastają oczekiwania. Technologia THE GREATWAVES™ dba o wyjątkowo delikatne tkaniny, odświeżając ubrania jak w przypadku prania ręcznego. Pralki powinny chronić pościel i ubrania przed zniszczeniem, a także przed blaknięciem. Program ColorAlive znacznie zmniejsza poziom odbarwienia ubrań – kolorowe ubrania zostaną uprane w zimnej wodzie, jednak z gwarancją skutecznego usunięcia zabrudzeń. Metody prania są na tyle skuteczne, że pozwalają zaoszczędzić nawet do 70% energii.

Szukasz AGD? Sprawdź, jak wybierać świadomieSzukasz AGD? Sprawdź, jak wybierać świadomie 

O czym jeszcze należy pamiętać? Oczywiście o dużych drzwiczkach i ładowności. Większe pranie za jednym razem to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Im rzadziej je będziemy robić, tym więcej prądu oszczędzimy. A gdy okaże się, że zapomnieliśmy dodać zaginioną skarpetkę, blokada drzwiczek zwolni się w trakcie cyklu w zaledwie 3 sekundy!

Kuchenki mikrofalowe – wszystko, czego potrzebujesz w kompaktowym urządzeniu

Kuchenki mikrofalowe to doskonała alternatywa dla piekarnika, dzięki której podgrzejemy posiłek w ekspresowym tempie. Ze sprzętami starszej generacji może wystąpić jeden podstawowy problem, który jest frustrujący dla domowników – mikrofalówka bardzo podgrzewa talerz, pozostawiając jednocześnie posiłki ledwo ciepłe. Wysokiej klasy urządzenia posiadają kilka dedykowanych funkcji, które ułatwią podgrzewanie, pieczenie, grillowanie czy rozmrażanie. Przykładowo kuchenki mikrofalowe Toshiba posiadają 5 programów i 5 poziomów mocy, aby posiłek był zawsze znakomity.

Swobodna regulacja odpowiednio podgrzewa lub piecze żywność w zależności od rodzaju – delikatnie rozmiękczy masło, podgrzeje gotowe dania, warzywa, mięso czy napoje. Natomiast funkcja grillowania przygotuje dla nas pyszne, chrupiące skrzydełka, kiełbasę, steki, całego kurczaka, owoce morza, warzywa, a nawet upiecze chleb! Potrawy będą pyszne, soczyste i pozbawione nadmiaru tłuszczu. Oprócz najważniejszych funkcjonalności liczy się łatwa obsługa. Kuchenki mikrofalowe Toshiba posiadają dobrze opisane funkcje, dzięki czemu nie będziemy się domyślać, który program będzie odpowiedni do przygotowania danego posiłku.

Wysoka jakość i nowoczesne technologie mogą iść w parze z walorami estetycznymi. Sprzęty Toshiba charakteryzują niepowtarzalny design i japoński minimalizm – a wszystko to, aby urządzenia domowego użytku wpisywały się w każde wnętrze.

Weź udział w dyskusji:
Szukasz AGD? Sprawdź, jak wybierać świadomie
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl