Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20!

Żyjemy w czasach, w których smartfony coraz bardziej upodabniają się do siebie pod kątem wizualnym. Jeśli chcemy podkreślić swoją indywidualność i styl, to stoimy przed trudnym wyborem. A może jednak niekoniecznie trudnym?

Poznaj wyjątkową, jak Ty motorolę edge 20

Jest to urządzenie, które łączy świetny styl z bardzo dobrą specyfikacją techniczną. Producent nie szedł tutaj na żadne kompromisy. Smartfon oferuje duży i czytelny wyświetlacz wykonany w technologii OLED. Zapewnia to najwyższą jakość barw, a także niezwykle komfortową pracę oraz przeglądanie interesujących treści.

Możesz być pewna, że nie zabraknie mu mocy podczas codziennego użytkowania. Wszystko dzięki wydajnemu procesorowi od firmy Qualcomm wspieranemu dużą ilością pamięci RAM, która odpowiada za szybkość działania smartfona, co jest mocno widoczne w trakcie uruchamiania aplikacji oraz multitaskingu.

Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20!Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20! 

Miejsca na setki zdjęć, jakie wykonasz w pracy, podczas spotkań ze znajomymi, czy na urlopie z pewnością Ci nie zabraknie. Motorola edge 20 bez trudu sprawdzi się również w wymagającym świecie mediów społecznościowych i wspomnianych aplikacji, z których korzystasz na przykład na zakupach.

Smartfon nie tylko poradzi sobie z obsługą social mediów czy pracą na najwyższym poziomie komfortu, ale i spokojnie dostarczy Ci najwyższego komfortu w treściach VOD, w wysokiej rozdzielczości, które na dużym, niemal 7-calowym wyświetlaczu będą wyglądać świetnie. Kolejne odcinki ulubionego serialu, gdy wracasz po ciężkim dniu z pracy? To możliwe!

Motorola edge 20 jest telefonem, który zawsze dotrzyma Ci kroku. Jeśli chcesz zobaczyć w autobusie odcinek nowego serialu, to urządzenie sprawdzi się idealnie. To smartfon dla każdej zapracowanej kobiety XXI wieku, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dobry telefon to dobry aparat

Motorola umiejętnie zdiagnozowała oczekiwania użytkowników. Dziś, gdy myślimy o poręcznym aparacie, to mamy przed oczyma właśnie smartfon, a nie choćby najbardziej kompaktowy, tradycyjny, aparat lustrzankę. Edge 20 od Motoroli podąża tym tropem.

Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20!Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20! 

Aparat główny to potężny zestaw, na który składają się aż trzy matryce. Wymagająca użytkowniczka doceni potrójny zoom, dzięki czemu bez trudu uchwyci każdy szczegół na zdjęciach.

Jeśli przechadzasz się po centrum handlowym i zainteresowała Cię jakaś sukienka, to z motorolą edge 20 szybko do niej wrócisz. A może zainspirowała Cię aranżacja mieszkania u przyjaciółki lub kolor paznokci u koleżanki z pracy? Dzięki smartfonowi zdołasz uwiecznić detale i pokazać je swojej kosmetyczce lub stylistce paznokci.

Podczas urlopu, w asyście świetnego obiektywu do zdjęć selfie możesz być w pełni spokojna o to, że model edge 20 dostarczy takich zdjęć, które wrzucisz na Insta. Producent wie, że w przysłowiu jak Cię widzą, tak Cię piszą, drzemie sporo prawdy.

Funkcje ekstra

Niezwykle ciekawą funkcją, która pomoże Ci budować swój profesjonalny wizerunek w sieci, jest tryb Dual Capture. Dzięki urządzeniu można jednocześnie nagrywać wideo z dwóch obiektywów: zarówno z kamery głównej, jak i do selfie. To świetny sposób, by w atrakcyjnej formie pokazać, jak zareagowaliśmy na przykład na piękny krajobraz lub smakowity deser.

Mówiąc o motoroli edge 20, nie sposób nie wspomnieć o platformie Ready For. To świetne narzędzie, dzięki któremu — po podłączeniu smartfona do telewizora lub komputera PC — możemy kontynuować pracę w trybie pulpitu. Chcesz zobaczyć ulubiony serial lub nagranie z wakacji z koleżankami na dużym ekranie? Dzięki Ready For, w zaledwie kilka chwil szybko udostępnisz nagranie. Można? Można! A na dodatek nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy czy zaawansowanego i trudnego w obsłudze oprogramowania. Dzięki Motoroli to jak spacer przez las — proste i niezwykle przyjemne doświadczenie.

Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20!Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20! 

Co warto podkreślić, platforma może też przydać się w naszym życiu zawodowym. Co, jeśli nie uda nam się na czas podłączyć rzutnika lub nagle okaże się, że nie mamy odpowiedniej przejściówki? Dzięki platformie Ready For możemy uratować prezentację. Narzędzie radzi sobie z większością plików, nawet tych, które zajmują sporo miejsca — na przykład z prezentacjami, czy materiałami wideo.

Weź udział w dyskusji:
Design i nowoczesność? Postaw na ultrasmukłą motorolę edge 20!
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl