Przenieś drukowanie na inny poziom. Wygodne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas i pieniądze

Kobiety są wielozadaniowe. Potrafią też zadbać o swoją wygodę i wybierają rozwiązania, które ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. Jednym z nich jest inteligentny system drukowania HP+.

Praca domowa dla starszego dziecka, kolorowanki dla młodszego, upoważnienia do szkoły, listy przewozowe dla kuriera i stos dokumentów służbowych w ramach pracy zdalnej. Zapowiada się pracowity dzień. Godzimy macierzyństwo z pracą zawodową, staramy się też nie zapominać o sobie i swoich potrzebach – joga, kosmetyczka, kino z przyjaciółkami, babski wypad do SPA - na wszystko potrafimy znaleźć czas i przestrzeń.  

W natłoku codziennych obowiązków pojawiają się jednak problemy, które trudno przewidzieć, a które skutecznie potrafią zdezorganizować nam życie. Takim problemem jest na przykład koniec tuszu w drukarce. Potrafi być niemiłą niespodzianką i zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym kto jest w ogóle w stanie przewidzieć na ile on starczy? Na szczęście teraz nie trzeba się już o to martwić. Rozwiązanie, które dawniej było dostępne jedynie dla dużych firm, teraz pojawiło się w naszych domach. A także mikroprzedsiębiorstwach i małych firmach. Dzięki temu żaden maluch, niecierpliwie czekający na wydruk bohatera ukochanej bajki do pokolorowania, nie będzie już zawiedziony. 

HP+HP+ materiał promocyjny

Bez niemiłych niespodzianek 

Inteligentny system drukowania HP+ przewiduje zużycie wkładu drukującego, aby drukarka była zawsze gotowa do pracy. Gdy poziom atramentu lub tonera jest niski, nowy zapas jest automatycznie wysyłany przez producenta do naszego domu, pod nasze drzwi. Wszystko za sprawą wygodnej usługi Instant Ink w ramach której poza wybranym abonamentem (ilość stron drukowanych w ciągu miesiąca) i wysyłką wkładu drukującego jest też recycling  zużytego wkładu. Jeśli zapowiada się bardziej pracowity okres, plan można szybko i wygodnie zmienić. A jeżeli nie wykorzystamy wszystkich przewidzianych w usłudze stron, automatycznie przejdą na kolejny miesiąc. 

Inteligentna aplikacja  

System drukowania może być obsługiwany przez telefon, za pomocą inteligentnej aplikacji HP Smart. W ten sposób obsłużymy także zaawansowane funkcje skanowania i mobilnego faksu. Poza tym zawsze oczekujemy, że nasz sprzęt będzie działał bez zarzutów, nie chcemy tracić czasu na rozwiązywanie ewentualnych problemów. Połączona z chmurą drukarka HP+ sama się aktualizuje, i jest w pełni bezpieczna - monitoring Smart Security wykrywa ataki złośliwego oprogramowania oraz zapobiega im.  

Ekologicznie, bezpiecznie i oszczędnie  

System HP+ pomaga zadbać o naszą planetę - drukujemy ekologicznie (każda wydrukowana strona wspiera zrównoważoną gospodarkę leśną) i stosujemy recykling wkładów w obiegu zamkniętym. Dzięki subskrypcji można zaoszczędzić do 70 proc. na oryginalnych tuszach HP lub do 50 proc. na oryginalnych tonerach. Poza tym otrzymujemy sześć miesięcy bezpłatnego okresu próbnego. 

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Przenieś drukowanie na inny poziom. Wygodne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas i pieniądze
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl