Gadżet dla kobiety XXI wieku. Funkcjonalny, a do tego bardzo stylowy

Dzisiejsze konsumentki są bardzo świadome. Wiedzą, że na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, które kuszą swoimi funkcjami, designem oraz ceną i warto wybierać te, które faktycznie wpiszą się w ich oczekiwania. Jaki gadżet przyda się w wielu sytuacjach?

Jednym z podstawowych gadżetów, który ma większość z nas jest zegarek. Poza walorami praktycznymi, jest także doskonałym elementem uzupełniającym modną stylizację. Od momentu, kiedy na rynek weszły telefony komórkowe, sprawdzamy godzinę również na nich. A co, jeśli połączymy te dwa sprzęty? Dostaniemy wówczas smartwatcha, czyli poręczny zegarek, wyposażony w wiele funkcji, które znamy z naszych smartfonów. 

Elegancki  

Smartwatche odróżnia od telefonu przede wszystkim rozmiar. Z biegiem lat telefony komórkowe zaczęły stawać się coraz większe. Wiele modeli nie mieści się swobodnie do kieszeni damskich jeansów. Gabaryty komórek nie wpisały się również w ostatni szyk mody na mikroskopijne torebki, do których schowamy niewiele więcej oprócz karty bankowej.  

Czy będąc w eleganckim stroju i mając ze sobą niewielkich rozmiarów kopertówkę, jesteśmy skazane na odcięcie od sieci komórkowej i internetu? Niekoniecznie, jeśli zdecydujemy się założyć smartwatcha, na przykład Huawei Watch 3 Elite.  

W zależności od wykończenia może on do złudzenia przypominać tradycyjny, elegancki zegarek. Zamiast cyferblatu ma okrągły wyświetlacz, na którym możemy wgrać jedną z wielu preinstalowanych tarcz, w tym wiele animowanych. Co więcej, jest możliwość stworzenia własnej, unikalnej tarczy pasującej do koloru naszej sukni czy garnituru. Wyświetlacz osadzony jest na różnych rodzajach opasek, a wśród nich jest również elegancka srebrna stali nierdzewnej (316L). 

Wygodny i poręczny 

Cechą wielu współczesnych kobiet jest wielozadaniowość. Stałyśmy się specjalistkami w łączeniu obowiązków, spełnianiu oczekiwań i znajdowaniu czasu na bliskich, własne pasje, sport czy relaks. Niestety nie zawsze udaje nam się rozgraniczyć sferę prywatną od zawodowej, czy czas dla siebie z obowiązkami rodzicielskimi.  

Chociaż psychologowie apelują, żeby dbać o work life balance, wiemy, że w praktyce nie zawsze jest to takie proste – szczególnie kiedy pracujemy z domu. Z badań przeprowadzonych przez Ipsos dla Huawei na temat Polaków w czasie pandemii wynika, że aż 63 proc. ankietowanych w ostatnim roku czuła się zadowolona ze swojego życia rodzinnego i tylko 19 proc. badanych zadeklarowało, że konieczność łączenia pracy z domu z opieką nad dziećmi była dla nich uciążliwa.  

W podbramkowych sytuacjach, kiedy mamy natłok zadań, warto się wspierać przydatnymi gadżetami. Chcemy uporządkować dom, a akurat mamy telefon z pracy? Załóżmy smartwatcha i aktywujmy w nim służbową kartę eSIM i rozmawiajmy, mając swobodne ręce. Idziemy pobiegać, ale przy okazji chcemy być pod telefonem? W takich okolicznościach również przyda nam się taki gadżet.  

Warto wspomnieć, że Huawei Watch 3 Elite jest wyposażony w mocną baterię, która pozwoli nam na używanie zegarka w trybie smart nawet do 3 dni. Ponadto ma funkcje ładowania bezprzewodowego ze smartfona z funkcją ładowania zwrotnego bez konieczności szukania gniazdka i martwienia się o źródło energii.  

Dba o nasze zdrowie  

W odróżnieniu od poprzednich pokoleń mamy dużo większą świadomość związaną z naszym zdrowiem. Zwracamy uwagę na to, co jemy, staramy się regularnie badać i dbamy o kondycję fizyczną. Niestety ostatni rok był dla naszych organizmów dużym wyzwaniem. Ograniczenie ruchu, jedzenie większej ilości produktów z długim terminem ważności, stres o bezpieczeństwo siebie i najbliższych realnie wpłynęły na nasz organizm. Jak pokazują wspomniane wcześniej badania Ipsos dla Huawei, 32 proc. ankietowanych przyznało, że przytyło w ostatnim roku, 22 proc. ograniczyło lub zrezygnowało z aktywności fizycznej, a 38 proc. zadeklarowało, że odczuwa zwiększony stres.  

Świetnym sposobem na powrót na „zdrowe tory" jest kontrolowanie swoich wyników. Nosząc cały dzień smartwatcha możemy sprawdzić, ile kroków udało nam się zrobić każdego dnia. Po bieganiu zobaczymy, jakie miałyśmy tempo czy ile spaliłyśmy kalorii. Ponadto Huawei Watch 3 Elite obsługuje ponad 100 trybów treningu - 19 profesjonalnych dyscyplin halowych i na świeżym powietrzu oraz 85 trybów niestandardowych. Sam wykrywa 6 najpopularniejszych dyscyplin sportu. Zegarek pomoże w ustaleniu dnia naszego cyklu dzięki pomiarowi temperatury czy kondycji naszego organizmu dzięki monitoringowi natlenienia krwi.  

Decydując się na zakup nowych gadżetów stawiajmy na takie, które w realny sposób ułatwią nam życie i poprawią jego jakość. Zegarki Huawei Watch 3 Elite pozwolą w osiąganiu naszych celów, rozwijaniu naszych pasji, ułatwią kontakty z innymi, a także pozwolą nam kontrolować stan naszego organizmu.  

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Gadżet dla kobiety XXI wieku. Funkcjonalny, a do tego bardzo stylowy
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl