BEAUTY
The Best of New Beauty: 'Najlepsza polska marka' (kobieta.gazeta.pl/Marta Kondrusik)
The Best of New Beauty: 'Najlepsza polska marka' (kobieta.gazeta.pl/Marta Kondrusik)

W rywalizacji o tytuł "najlepszej polskiej marki" udział biorą udział zarówno nowe brandy jak i te, które swój debiut miały już jakiś czas temu, jednak w ostatnim czasie wypuściły na rynek nowe, udoskonalone produkty, które podbiły serca konsumentek. Marki, które biorą udział w pierwszej edycji plebiscytu The Best of New Beauty są nieodzownym elementem kobiecego świata, synonimem najwyższej jakości i niezawodności. 

Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ

Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Najlepsza polska marka"

Ziaja: to produkty o ponad 30-letniej historii, które swój początek miały w Gdańsku. Działania firmy oparte są na holistycznym podejściu od momentu powstania pomysłu poprzez wybór wiodących substancji aktywnych, procesy badawczo-rozwojowe, dalej projekty graficzne, aż do chwili, kiedy gotowe, skuteczne i bezpieczne produkty są w rękach klienta.

BasicLab: to marka dermokosmetyczna, w której DNA leżą transparentność i odpowiedzialność wobec konsumentów i środowiska. Jako jedna z pierwszych marek w Polsce wdrożyła opakowania z recyklingu i poszukuje rozwiązań, które pozwolą ograniczyć ślad węglowy. 

Only Bio: to marka, której filozofią jest 3 x 100% - tworzenie produktów w 100% naturalnych, zapakowanych w 100% ekologiczne opakowania oraz produkowanych w 100% nowoczesnej, zielonej fabryce. Ich kosmetyki produkowane w ekologicznej fabryce, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. 

Phlov by Anna Lewandowska: to marka, której nazwa nawiązuje do flow, czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Ich wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki dbają nie tylko o skórę, lecz także o doskonały nastrój.

Bielenda Kosmetyki Naturalne: to marka, która od początku jest wierna idei poszukiwania najbardziej skutecznego i przyjaznego skórze połączenia najwyższej jakości naturalnych składników. Tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, które w naturalny sposób podkreślają piękno i urodę kobiet w każdym wieku. 

beBIO: to pierwsza naturalna marka kosmetyczna, która pojawiła się już w 2019 roku w masowej dystrybucji. Założycielka marki przekonuje, że zdrowy styl życia to nie tylko sport i zdrowa dieta, ale także dobre kosmetyki, które nakładamy na ciało i włosy każdego dnia. 

Nacomi Next Level: to marka stawiająca na innowacyjność oraz skoncentrowane składniki. Ich produkty to odpowiedź na potrzeby każdej cery bez względu na wiek, pozwalające zapewnić kobietom pielęgnację na najwyższym poziomie w domowym zaciszu.