BEAUTY
The Best of New Beauty: 'Influcerka urodowa roku' (kobieta.gazeta.pl/Marta Kondrusik)
The Best of New Beauty: 'Influcerka urodowa roku' (kobieta.gazeta.pl/Marta Kondrusik)

Nie da się ukryć, że influencerzy mają duży wpływ na nasze codzienne decyzje zakupowe. Inspirują i dzielą się swoimi rekomendacjami. Rozwijają swoje kanały w social mediach pokazując, że pasja w połączeniu z systematyczną pracą może stać się sposobem na życie. Każda z influencerek, która została nominowana w pierwszej edycji plebiscytu The Best of New Beauty jest wyjątkowa i wnosi coś pięknego do internetowej strefy beauty. 

Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ

Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowane w kategorii: "Influcerka urodowa roku"

@lamakeupebella: Zuzia nie tylko maluje, lecz także testuje oraz recenzuje kosmetyki. To wszystko z porządną dawką poczucia humoru.

@beautyvtricks: Vanessa artystyczne makijaże ma we krwi. Jej profil jest prawdziwym źródłem urodowych inspiracji

@zmalowana_official: Marta z pasją dzieli się swoją makijażową wiedzą, ucząc swoje obserwatorki cennych technik, a także zaraża pozytywną energią. 

@chicchiq_ayurveda: Patrycja zdradza tajniki Ajurwedy, pozwala ją lepiej zrozumieć i pokazuje, jak wykorzystywać ją w pielęgnacji swojego ciała.

@mama.kosmetolog: Magda na swoim profilu dzieli się specjalistyczną wiedzą w zakresie kosmetologii, ucząc kobiety, jak świadomie dbać o swoje ciało. 

@jogapieknacom: Marta uczy kobiety, jak na długo zachować młody wygląd przy pomocy medycyny naturalnej, Ajurwedy, jogi oraz ćwiczeń i masaży twarzy.