BEAUTY
The Best of New Beauty (fot. materiały redakcyjne)
The Best of New Beauty (fot. materiały redakcyjne)
Zobacz wideo Tak wyglądała gala finałowa plebiscytu The Best of New Beauty w 2021 roku

Plebiscyt The Best of New Beauty jest odpowiedzią na zmieniające się przyzwyczajenia. Razem z naszymi użytkowniczkami wyłonimy najlepszy produkt kosmetyczny roku! The Best of New Beauty to rónież jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. lub które w tym czasie zmieniły się z myślą o swoich klientach i środowisku. Poznajcie wszystkie kategorie, w których będzie można zgłaszać i głosować na swoich urodowych ulubieńców. 

Najlepsza polska marka 

W tej kategorii nasi użytkownicy docenią najlepszą polską markę. W konkurencji mogą brać udział zarówno nowe brandy jak i te, które swój debiut miały już jakiś czas temu, ale w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. wypuściły na rynek nowe, doskonałe produkty.

Sklep internetowy roku

Nowa rzeczywistość pokazała nam, jak ważna jest możliwość zamówienia produktów bezpośrednio do domu. Z jakich sklepów, drogerii i perfumerii najchętniej zamawiają kosmetyki nasi użytkownicy?

Innowacja urodowa roku 

W tej szerokiej kategorii wybierzemy najlepsze innowacyjne rozwiązanie urodowe roku. Jakie składniki aktywne w kosmetykach, zabiegi, urządzenia zrobiły krok milowy w pielęgnacji?

Produkty warte szaleństwa 

Są takie produkty, na które warto wydać więcej. Specjalnie na nie oszczędzamy lub dostajemy w prezencie na różne okazje.

Eko przemiana roku 

To, w jaki sposób marki zmieniają się dla środowiska, jest ważne nie tylko dla nas, ale głównie dla przyszłych pokoleń. W tej kategorii użytkownicy wybiorą największe eko przemiany branży beauty. Pod uwagę weźmiemy zarówno opakowania, skład kosmetyków jak i wpływ na naturalny ekosystem.

Ulubieniec makijażowy

W tej kategorii chcemy, aby nasi czytelnicy wybrali swój ulubiony kosmetyk do makijażu, który dodatkowo jest w przystępnej cenie. Jakiego produktu nie może zabraknąć w kosmetyczce?

Hit do włosów 

Kobieta.gazeta.pl jest jednym z liderów w tematyce pielęgnacji i stylizacji włosów. Wiemy, że jest to zagadnienie, które przyciąga coraz większą grupę odbiorców. Nasze użytkowniczki wybiorą ulubione kosmetyki i zabiegi poprawiające wygląd pasm.

Osobowość beauty roku 

Influencerzy i ich kanały social mediowe są źródłem informacji i inspiracji dla wielu internautów. Kobieta.gazeta.pl, jako nowoczesne medium, dostrzega ten trend i zachęca do oddawania głosów na swojego ulubionego influencera branży beauty.

Marka zaangażowana 

W Kobieta.gazeta.pl poruszamy tematy ważne, dlatego zachęcimy do doceniania aktywnych działań firm z branży beauty w walce o lepszy świat.

Hit home beauty 

Od 2020 roku rozwija się trend pielęgnacji w domu. Kobiety coraz chętniej same przeprowadzają zabiegi, wykorzystując kosmetyczne gadżety. W tej kategorii wyróżnimy kosmetyk lub gadżet idealny do codziennej, domowej pielęgnacji.

Kosmetyki dla Mam i dzieci 

W tej kategorii nagrodzimy kosmetyki, które powstały z myślą o skórach wymagających szczególnej pielęgnacji. Docenimy produkty skierowane do przyszłych mam i kobiet karmiących oraz te dedykowane dla najmłodszych.

Hit for men

W tej kategorii nagradzane będą produkty i usługi tworzone z myślą o mężczyznach. Panowie coraz chętniej o siebie dbają. Używają różnych kosmetyków, sięgają po akcesoria do pielęgnacji i korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jakie produkty i innowacje przypadły im do gustu?

Zgłoszenia dla marek i influencerów rozpoczną się 1 czerwca 2022 roku i potrwają do 11 września 2022 roku. Więcej informacji już wkrótce!