BEAUTY
The Best of New Beauty 2: 'Osobowość beauty roku' (fot. materiały redakcyjne/Marta Kondrusik)
The Best of New Beauty 2: 'Osobowość beauty roku' (fot. materiały redakcyjne/Marta Kondrusik)

Nie da się ukryć, że influencerzy mają duży wpływ na nasze codzienne decyzje zakupowe. Inspirują i dzielą się swoimi rekomendacjami. Rozwijają swoje kanały w social mediach, pokazując że pasja w połączeniu z systematyczną pracą może stać się sposobem na życie. Każdy z influencerów, który został nominowany w drugiej edycji plebiscytu The Best of New Beauty jest wyjątkowy i wnosi coś pięknego do internetowej strefy beauty.

Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ

Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Osobowość beauty roku"

@fog_in_the_garden - Iza w swoich social mediach publikuje niezwykłe makijaże. Jej prace to prawdziwe arcydzieła. Całość dopełnia odpowiednią stylizacją, a efekty są powalające. 

@klatex - Klaudia jest kosmetologiem i makijażystką. W swoich social mediach pokazuje jak zrobić odpowiednią pielęgnację, a także podpowiada jak wykonać makijaż na różne okazje. 

@andziathere - Jej znakiem rozpoznawczym są piękne, zadbane rude włosy. Angelika zdradza swoim obserwatorkom triki dotyczące właśnie włosów, a także makijażu.

@hiiamgorilla - Makijaże Michała zachwycają wszystkich. Jest perfekcjonistą, a jego kreska na oku zawsze jest idealna. W social mediach pokazuje makijaże na każdą okazję, ale również te artystyczne. 

@wiskola - Fani pokochali Olę za jej naturalność. Podpowiada swoim fankom jak przygotować idealny makijaż na każdą okazję. Jest również miłośniczką codziennej pielęgnacji