BEAUTY
The Best of New Beauty 2: 'Sklep internetowy roku' (kobieta.gazeta.pl / Marta Kondrusik)
The Best of New Beauty 2: 'Sklep internetowy roku' (kobieta.gazeta.pl / Marta Kondrusik)

Jak wynika z informacji w sieci, ponad połowa Polek i Polaków deklaruje, że regularnie robią zakupy online. Nie da się ukryć, że coraz więcej ludzi niemal całkowicie rezygnuje z tradycyjnych zakupów stacjonarnych na rzecz tych dokonywanych przez Internet. Spowodowane jest to m.in. szybkim tempem życia i chęcią zaoszczędzenia jak najwięcej czasu, a także wygodą, którą dają sklepy internetowe. Ponadto dużą rolę odgrywają konkurencyjne ceny oraz lojalnościowe zniżki, które stałym klientom zapewniają sklepy internetowe. Widząc ten trend nie mogliśmy nie umieścić w naszym plebiscycie The Best of New Beauty kategorii, w której spośród nominowanych, użytkowniczki oraz użytkownicy wybiorą "sklep internetowy roku". Z jakich sklepów, drogerii i perfumerii najchętniej zamawiają kosmetyki nasi użytkownicy? 

Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ

Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Sklep internetowy roku"

BasicLab Dermocosmetics: Marka oferuje w swoim sklepie rozbudowane menu, w którym łatwo się nawiguje. Podział na twarz, ciało, włosy, ale również na potrzeby skóry czy składniki aktywne. Pnadto minimalistyczny i czysty design, a także sekcję blog, w której znajduje się spora dawka eksperckiej wiedzy. To przyjemność korzystania i łatwość w znalezieniu ważnych informacji.

Drogeria zikodermo.pl: Wyróżnikiem drogerii internetowej zikodermo.pl jest kompleksowa dbałość o klienta. Z jednej strony jest to specjalistyczny asortyment, a z drugiej edukacja klienta w zakresie zdrowej pielęgnacji i świadomego doboru kosmetyków do jego problemów skórnych. Na stronie zikodermo.pl, oprócz klasycznych podstron związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego, znaleźć można rozbudowane opisy produktowe, blog, tematyczne landing page, multimedia oraz odsyłacze do kanałów w social mediach. Na blogu regularnie publikowane są artykuły poradnikowe w temacie zdrowia, urody i pielęgnacji.