Spis Powszechny loteria. Liczysz na zastrzyk gotówki? Musisz się pospieszyć. Czasu jest coraz mniej

Loteria spisu powszechnego ruszyła już w maju 2021. Właśnie mijają ostatnie chwile na zapisy, więc jeśli zależy ci na wzięciu w niej udziału, musisz się pospieszyć. Na jaką wygraną możemy liczyć i jak zgłosić swój udział? Podpowiadamy

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego wzbudziła niemałe zamieszanie wśród społeczeństwa. Wszyscy z wielką nadzieją i niecierpliwością oczekują dnia ostatecznego, w którym wszystko stanie się jasne. Już 7 lipca minie termin zapisów, więc jeśli zależy ci na wzięciu udziału w losowaniu, będziesz musiał się pospieszyć. Jak zadeklarować swoją chęć udziału? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Loteria Spisu Powszechnego. Jak się zapisać? Istnieje tylko jedno wyjście

Aby wziąć udział w loterii, będziemy musieli przede wszystkim dokonać samopisu na stronie spis.gov.pl.  Dopiero po tym kroku będziemy mogli odebrać unikatowy, dziesięcioznakowy kod alfanumeryczny, który potwierdzi dokonanie zapisu. Należy go zachować, ponieważ to on będzie nam służył podczas zgłoszenia do loterii. Dostęp do niego uzyskamy za pomocą aplikacji GUS oraz poprzez e-mail.

Następnie zgłaszamy się za pośrednictwem strony internetowej, loteria.spis.gov.pl  i po prawidłowym wypełnieniu formularza oraz wysłaniu go, otrzymujemy informację potwierdzającą rejestrację w loterii. Powinna się wyświetlić na monitorze zaraz po wysłaniu formularza. Ważne jest jednak to, by zdążyć zapisać się przed 7 lipca. Późniejsze terminy nie wchodzą w grę, więc jeśli zależy ci na uczestnictwie, lepiej będzie się pospieszyć. Im wcześniej się zapiszemy, tym więcej losowań będzie uwzględniać nasz los.

Narodowy Spis Powszechny loteria. Co można wygrać i kiedy odbędą się losowania?

Losowania spisu powszechnego ruszyły już w maju i będą trwały aż do 14 lipca. Najbliższe losowanie odbędzie się 2 lipca, a kolejne 9 lipca. Podczas finałowego losowania do wygrania będą nagrody główne w formie szesnastu samochodów marki Toyota Yaris. Poza tym w innych losowaniach możemy liczyć na karty przedpłacone wysokości 500 zł lub 1000 zł.

Więcej o: