Loteria Narodowego Spisu Powszechnego. Jak zwiększyć szansę wygranej? Istnieje jeden sposób

Loteria spisu powszechnego wystartowała już w maju. Wciąż jednak mamy jeszcze szansę na to, aby się zapisać, choć czasu jest coraz mniej. Czy istnieje sposób na to, by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej? Okazuje się, że tak, a nagrody są naprawdę interesujące.

Loteria Spisu Powszechnego budzi w nas niemałe emocje. Już blisko 720 osób może cieszyć się szczęśliwą wygraną, a wielu z nas marzy o tym, by znaleźć się na ich miejscu. Okazuje się, że szanse są coraz mniejsze, a czas na zapisy powoli dobiega końca. Co możemy zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zwycięstwa? Okazuje się, że istnieje jeden sposób.

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Loteria spisu powszechnego 2021. Jak się zapisać do losowania na gov.pl rejestracja?

Przede wszystkim, aby w ogóle stworzyć prawdopodobieństwo wygranej, będziemy musieli dokonać samospisu na stronie spis.gov.pl. Dzięki temu na naszą pocztę trafi dziesięciocyfrowy kod alfanumeryczny, który stanie się potwierdzeniem naszego zapisu. Stanie się on także jedną z ważniejszych kwestii podczas losowania. Po tym kroku przystępujemy do zapisu na stronie loteria.spis.gov.pl. Wypełniamy formularz, po którego wysłaniu powinniśmy dostać potwierdzenie rejestracji w loterii.

Sprawa zapisu nie jest trudna, ale musimy pamiętać, że czas na wyrażenie chęci wzięcia udziału w losowania będziemy mieli tylko i wyłącznie do 7 lipca 2021. Po tym terminie nasze szanse przepadną, więc lepiej nie zwlekać z decyzją. Co więcej, im wcześniej się zapiszemy, tym więcej losowań uwzględni nasz los i tym samym nasza szansa na wygraną znacznie wzrośnie. Pamiętajmy jednak, że zgodnie z zasadami ustalonymi przez Główny Urząd Statystyczny, w losowaniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.

Loteria spis powszechny 2021 nagrody. Co będziemy mogli wygrać i gdzie oglądać losowanie?

Wygrana w loterii stawia przed nami kilka opcji. Możemy wygrać karty przedpłacone o wartości 1000 zł (480 sztuk) lub o wartości 500 zł (980 sztuk). Ponadto w finale, który przewidziano na 14 lipca 2021, do puli zostaną dodane samochody Toyota Yaris (16 sztuk).  Przebieg aktualnego losowania możemy obejrzeć na kanale YouTube GUS, a ponadto wszelkie poprzednie dostępne są także na ich stronie internetowej.

Więcej o: