Losowanie spis powszechny wyniki 09.07.2021. Sprawdź, czy wygrałeś! Oto lista wylosowanych kodów

Wzięcie udziału w spisie jest obowiązkiem, natomiast zgłoszenie się do loterii to z kolei przywilej osób, które dokonały samospisu do 7 lipca 2021. Atrakcyjne nagrody wywołały poruszenie wśród Polaków. Jak sprawdzić, czy wygrałeś?

Aż 960 osób mogą cieszyć się z nagród, które są przyznawane z racji loteriispisu powszechnego. Wielki finał loterii już wkrótce. Ten dzień będzie szczególnie ważny dla tych, którzy liczą na wygranie jednego z samochodów. Sprawdź, czy należysz do grona szczęśliwców. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa ćwiczy jogę na odstresowanie

Losowanie spis powszechny wyniki - jak sprawdzić kto wygrał? Link poniżej

Narodowy Spis Powszechny obejmuje osoby mieszkające na stałe lub czasowo w Polsce. Z kolei w losowaniu mogą wziąć udział tylko i wyłącznie jednostki pełnoletnie, które dokonały samospisu. Loteria umożliwia wygranie 1000 zł, 500 zł i aż 16 samochodów Toyota Yaris. Na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego są dostępne filmy dotyczące loterii. Znaleźć tam można materiały z poprzednich losowań. Wyniki losowania można sprawdzić na oficjalnej stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Listy laureatów są dostępne z losowań, które miały miejsce: 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2 lipca. Zwycięzcy dzisiejszego losowania, czyli z 09.07.2021 mogą odnaleźć siebie pod tym adresem.

Losowanie spis powszechny wyniki - pamiętaj, aby prawidłowo odpowiedzieć na pytania

Dokonanie spisu jest warunkiem koniecznym, jeżeli dana osoba zamierza wziąć udział w loterii. Wokół pytań ze spisu nie brakuje kontrowersji. Część Polaków jest nimi oburzona. Dotyczą one prywatnych spraw, takich jak mieszkanie, związek oraz religia. Nie brakuje osób, które oburzają się ze względu na naruszenie prywatności. Należy pamiętać jednak, że podanie fałszywych danych może wiązać się z ograniczeniem wolności do lat dwóch. W przypadku odmowy wzięcia udziału w spisie, możemy spotkać się z grzywną w wysokości 5 tys. zł. Warto zatem przemyśleć odpowiedzi i poważnie potraktować Narodowy Spis Powszechny.

Więcej o: