Narodowy Spis Powszechny - loteria. Losowanie głównych nagród już w tym tygodniu. Do wygrania samochód

Zbliża się termin losowania finałowego loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Do tej pory odbyło się sześć losowań nagród pieniężnych. Gdzie sprawdzić wyniki?

W maju ruszyła loteria Narodowego Spisu Powszechnego. Wszystkie osoby, które dokonały samospisu i zarejestrowały się na stronie loterii do 7 lipca, biorą udział w losowaniu cennych nagród. Kiedy odbędzie się losowanie finałowe? Gdzie sprawdzić wyniki poprzednich losowań? Odpowiadamy! 

Zobacz wideo Przez teorię spiskową zniszczono już kilkadziesiąt masztów sieci 5G. Wiceminister: brednie i głupota

Narodowy Spis Powszechny - loteria. Kiedy losowanie finałowe?

Do 7 lipca można było rejestrować się w loterii Narodowego Spisu Powszechnego. Wszystkie osoby, które zarejestrowały swój kod, wezmą udział w losowaniu finałowym, które odbędzie się już w tym tygodniu - w środę 14 lipca. Podczas finałowego losowania wygrać będzie można jeden z szesnastu samochodów Toyota Yaris. 

Spis Powszechny - loteria. Wyniki losowania z 9 lipca 2021

Ostatnie losowanie nagród odbyło się 9 lipca. Rozlosowane zostały nagrody I i II stopnia, czyli karty przedpłacone o wartości 1000 zł i 500 zł. Chcesz sprawdzić, czy twój kod okazał się szczęśliwy? Listę wygranych kodów znajdziesz tutaj: wyniki szóstego losowania loterii Spisu Powszechnego.

Loteria spis.gov.pl - wyniki losowań sprawdzisz na stronie internetowej spisu 

Udział w Spisie Powszechnym jest obowiązkowy dla wszystkich osób mieszkających na stałe lub czasowo w Polsce, ale udział w loterii mogą wziąć tylko pełnoletni, którzy dokonali samospisu i zarejestrowali swój kod do 7 lipca. Te osoby czeka kolejna szansa na nagrody. Już w tym tygodniu zostaną rozlosowane nagrody główne. Warto wspomnieć, że jeden uczestnik może wygrać w loterii maksymalnie jedną nagrodę główną oraz maksymalnie jedną nagrodę I lub II stopnia. Nawet jeśli zdobyłeś/aś już nagrodę w poprzednich losowaniach, nadal masz szansę na wygranie samochodu Toyota Yaris. 

Wyniki wszystkich losowań są dostępne na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#wyniki

Więcej o: