Loteria spis powszechny wyniki - sprawdź, czy dostaniesz nagrodę! Lista kodów

Nardowy Spis Powszechny to obowiązek, którego uniknięcie wiąże się z poważnymi konsekwencjami. W celu przyśpieszenia wypełniania tej formalności, stworzono loterię spisową, w której można było wziąć udział do 7 lipca 2021. Poznaj listę zwycięzców.

Nagrody z loterii narodowego spisu powszechnego wywołują na Polakach ogromne wrażenie. Przed nami wielki finał, który odbędzie się jutro, czyli 14.07.2021. Wyniki pozostałych losowań w dalszej części artykułu. 

Zobacz wideo Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Loteria spis powszechny wyniki - sprawdź listę zwycięzców

Udział w losowaniu mogły wziąć jednostki pełnoletnie, które dokonały samospisu do 7 lipca 2021. Loteria oferuje nagrody takie jak 500 zł, 100 zł oraz 16 samochodów Toyota Yaris. Główny Urząd Statystyczny ma swój kanał na serwisie YouTube, gdzie można obejrzeć materiały z minionych losowań i nie tylko. Wyniki dostępne są także na oficjalnej stronie internetowej tegoż organu. Listy zwycięzców znajdziesz pod następującymi adresami:

Izabella KrzanLniana koszula Izabelli Krzan robi furorę wśród Polek. Gdzie kupić podobną?

Losowanie spis powszechny wyniki - kłopotliwe pytania

Wokół pytań ze spisu powszechnego nie brakuje kontrowersji. Część społeczeństwa jest nimi oburzona, ponieważ dotyczą spraw prywatnych i danych wrażliwych. Do najbardziej kłopotliwych pytań dotyczą te poruszające kwestię wiary, związku oraz miejsca zamieszkania. Nie każdy chce dzielić się tego typu informacjami. Wielu Polaków oburza się w związku z naruszaniem prywatności. Warto mieć na uwadze, że składanie fałszywego dokumentu wiąże się z ograniczeniem wolności do dwóch lat, a odmowa może skutkować grzywną w wysokości 5 tys. zł. W związku z tym warto przemyśleć odpowiedzi i poważniej podejść do tego obowiązku.

joanna koroniewskaJoanna Koroniewska zachwyca w komplecie garniturowym z szortami polskiej marki! Ma piękny, intensywny kolor

Zobacz też: piękne sukienki na lato dla kobiet po 60-tce!

Więcej o: