Już dzisiaj pierwsze losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Do wygrania 50 tysięcy złotych

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane? 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie tygodniowe loterii Narodowego Programu Szczepień. Do zdobycia są cenne nagrody. Podpowiadamy, gdzie szukać listy zwycięzców.

Jak zapewnia organizator każda pełnoletnia i w pełni zaszczepiona osoba ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Poza nagrodami w losowaniach dziennych można także wygrać nagrody w losowaniach tygodniowych, miesięcznych i losowaniu finałowym. 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie tygodniowe. Jakie nagrody są do wygrania? Jak sprawdzić wygrane? 

Zobacz wideo Dlaczego Polacy nie chcą się szczepić na COVID?

14 lipca 2021 - pierwsze losowanie loterii szczepionkowej. Jakie nagrody czekają w tym losowaniu?

Losowania tygodniowe odbywają się w każdą środę od 14 lipca do 6 października 2021 r. Co tydzień do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne marki Segway-Ninebot.

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane?

Podczas rejestracji proszono o podanie numeru telefonu. Powiadomienie o wygranej otrzymasz SMS-em w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu. SMS także będzie oznaczony jako "Loteria". Otrzymasz także SMS-a z linkiem do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Lista zwycięzców będzie także zamieszczana po losowaniu na stronie gov.pl.

Loteria dla zaszczepionych - jak się zapisać? 

Jeśli chcesz wziąć udział w loterii, musisz się zapisać. Możesz to zrobić na trzy sposoby:

  • przez internetowe Konto Pacjenta. Wystarczy się zalogować i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii. Następnie wypełnij wskazane dane. Pamiętaj, aby podać swój numer telefonu - SMS-em otrzymasz powiadomienie o ewentualnej wygranej,
  • przez telefon - wystarczy zadzwonić na infolinię. Wykręć numer 989 i porozmawiaj z konsultantem, 
  • przez SMS. Wyślij SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowa. Masz aż cztery szanse na wygraną. W losowaniu finałowym do wygrania milion złotych lub Toyota C-HR

W loterii szczepionkowej masz aż cztery szanse na wygraną. Na jakie nagrody można liczyć? W losowaniach dziennych co 500 osoba otrzymuje 200 zł, a co 2000 - 500 zł, w tygodniowych można wygrać 50 tys. zł lub jedną z 720 hulajnóg Segway-Ninebot, w miesięcznych można zdobyć 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla. 

W losowaniu finałowym na zwycięzców czekają dwie nagrody pieniężne w wysokości 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Więcej o: