Już dzisiaj pierwsze losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Do wygrania 50 tysięcy złotych

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane? 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie tygodniowe loterii Narodowego Programu Szczepień. Do zdobycia są cenne nagrody. Podpowiadamy, gdzie szukać listy zwycięzców.

Jak zapewnia organizator każda pełnoletnia i w pełni zaszczepiona osoba ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Poza nagrodami w losowaniach dziennych można także wygrać nagrody w losowaniach tygodniowych, miesięcznych i losowaniu finałowym. 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie tygodniowe. Jakie nagrody są do wygrania? Jak sprawdzić wygrane? 

Zobacz wideo Dlaczego Polacy nie chcą się szczepić na COVID?

Loteria szczepionkowaJak zapisać się do loterii szczepionkowej? Musisz spełnić pewne warunki

14 lipca 2021 - pierwsze losowanie loterii szczepionkowej. Jakie nagrody czekają w tym losowaniu?

Losowania tygodniowe odbywają się w każdą środę od 14 lipca do 6 października 2021 r. Co tydzień do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne marki Segway-Ninebot.

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane?

Podczas rejestracji proszono o podanie numeru telefonu. Powiadomienie o wygranej otrzymasz SMS-em w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu. SMS także będzie oznaczony jako "Loteria". Otrzymasz także SMS-a z linkiem do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Lista zwycięzców będzie także zamieszczana po losowaniu na stronie gov.pl.

Loteria dla zaszczepionych - jak się zapisać? 

Jeśli chcesz wziąć udział w loterii, musisz się zapisać. Możesz to zrobić na trzy sposoby:

  • przez internetowe Konto Pacjenta. Wystarczy się zalogować i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii. Następnie wypełnij wskazane dane. Pamiętaj, aby podać swój numer telefonu - SMS-em otrzymasz powiadomienie o ewentualnej wygranej,
  • przez telefon - wystarczy zadzwonić na infolinię. Wykręć numer 989 i porozmawiaj z konsultantem, 
  • przez SMS. Wyślij SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowaKilka milionów zaszczepionych zostało wykluczonych z loterii szczepionkowej

Loteria szczepionkowa. Masz aż cztery szanse na wygraną. W losowaniu finałowym do wygrania milion złotych lub Toyota C-HR

W loterii szczepionkowej masz aż cztery szanse na wygraną. Na jakie nagrody można liczyć? W losowaniach dziennych co 500 osoba otrzymuje 200 zł, a co 2000 - 500 zł, w tygodniowych można wygrać 50 tys. zł lub jedną z 720 hulajnóg Segway-Ninebot, w miesięcznych można zdobyć 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla. 

W losowaniu finałowym na zwycięzców czekają dwie nagrody pieniężne w wysokości 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Więcej o: