Loteria szczepionkowa wyniki 14.07.2021. Sprawdź, czy wygrałeś! Oto lista zwycięzców

14 lipca odbyło się pierwsze tygodniowe losowanie nagród w loterii Narodowego Programu Szczepień. Komu udało się wygrać? Sprawdź listę zwycięzców!

Rząd w celu zachęcenia Polaków do szczepienia się przeciwko COVID-19 zorganizował wraz z Totalizatorem Sportowym loterię. Wszystkie pełnoletnie osoby zaszczepione mają szansę na wygranie cennych nagród. Zabawa ruszyła 1 lipca, a finałowe losowanie odbędzie się 6 października 2021. W środę 14 lipca odbyło się pierwsze losowanie tygodniowe. Sprawdziliśmy listę zwycięzców! 

Zobacz wideo Co zachęciłoby Polaków do zaszczepienia się przeciw COVID-19?

Obowiązek szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli i medyków wzbudza wątpliwości 500 zł dla zaszczepionych - pieniądze za szczepienie? Tylko dla wybranych

Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania z 14.07.2021

130 osób zdobyło nagrody w pierwszym tygodniowym losowaniu loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania w losowaniu 14 lipca było 50 tysięcy złotych i hulajnogi elektryczne marki Segway-Ninebot. Każdy zwycięzca zostanie o wygranej powiadomiony SMS-em w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu. Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria". Wygrany otrzyma także SMS-a z linkiem do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Lista zwycięzców dostępna jest także tutaj: lista zwycięzców w loterii szczepionkowej

Loteria Narodowego Programu Szczepień. Każdy ma cztery szanse na wygraną

Losowania tygodniowe odbywają się w każdą środę. Pierwsze odbędzie się 14 lipca, a ostatnie 6 października. 

Losowania miesięczne odbędą się: 

  • 4 sierpnia (dla uczestników zarejestrowanych w lipcu); 
  • 8 września (dla zarejestrowanych w sierpniu); 
  • 6 października (dla zarejestrowanych we wrześniu).

Termin losowania finałowego, w którym do wygrania będzie milion złotych lub samochód, wyznaczony został na 6 października 2021 roku. 

ZUS - zmiany w zasiłku chorobowym Zasiłek chorobowy tylko przez 30 dni? ZUS walczy z nieuczciwymi pracownikami

W loterii Narodowego Programu Szczepień masz aż cztery szanse na wygraną. Na jakie nagrody można liczyć? W losowaniach dziennych co 500 osoba otrzymuje 200 zł, a co 2000 - 500 zł, w tygodniowych można wygrać 50 tys. zł lub jedną z 720 hulajnóg Segway-Ninebot, w miesięcznych można zdobyć 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla. 

W losowaniu finałowym na zwycięzców czekają dwie nagrody pieniężne w wysokości 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Więcej o: