Finał loterii Spis Powszechny wyniki 14.07.2021. Sprawdź, czy wygrałeś! Oto wylosowane kody

Narodowy Spis Powszechny to badanie, które jest obowiązkowe. W celu przyśpieszenia wypełnienia tej procedury, powstała loteria spisowa, w której można było wziąć udział do 7 lipca po uprzednim dokonaniu samospisu. Poniżej lista zwycięzców z finałowego losowania 14.07.2021.

Atrakcyjne nagrody, które można otrzymać w ramach loterii spisu powszechnego, wywołują ogromne wrażenie na Polakach. 1000 zł lub 500 zł to bonusy wynikające z minionych losować. Dziś, 14 lipca miało miejsce losowanie finałowe. Co to oznacza? Szansę na wygranie 16 samochodów Toyota Yaris. Kto je wygrał? Lista kodów poniżej.

Losowanie spis powszechny wyniki 14.07.21 - do kogo trafią samochody?

Narodowy Spis Powszechny obejmuje osoby, które mieszkają na stałe lub tymczasowo w Polsce. Do wzięcia udziału w loterii wystarczyło dokonać jedynie samospisu. Udział w losowaniu był możliwy tylko dla osób pełnoletnich. Na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego można znaleźć materiały z wynikami poprzednich losowań, które miały miejsce 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2 i 9 lipca. Listę wylosowanych kodów z 14.07.2021 znajdziesz pod tym adresem

Loteria szczepionkowaTrwa loteria szczepionkowa. Już dziś do wygrania 50 tys. złotych

 

Losowanie spis powszechny wyniki 14.07.21 - pamiętaj, aby prawidłowo odpowiedzieć na pytania

Pytania ze spisu powszechnego zdążyły już zaskoczyć wielu Polaków, a nawet wywołać niemałe oburzenie. Do kwestii poruszanych w kwestionariuszu należą między innymi: wiara, związek oraz miejsce zamieszkania. Dla wielu osób są to dane bardzo wrażliwe, dlatego też nie brakuje jednostek, które oburzają się z powodu naruszania prywatności. Warto mieć na uwadze, że podawanie fałszywych danych może wiązać się ograniczeniem wolności do lat dwóch, a odmowa udziału w spisie powszechnym - grzywną w wysokości 5 tys. zł. Z uwagi na takie konsekwencje warto poważnie podejść do wypełniania tego dokumentu.

Rodzina1000 plus rok wcześniej! Nie wszyscy otrzymają pieniądze na kolejne dziecko

Wielka wyprzedaż w Biedronce! -70% na ubrania i dodatki!

Więcej o: