Losowanie spis powszechny wyniki 14.07.21. Lista zwycięzców

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy. Loteria spisowa, do której można było dołączyć do 7 lipca 2021 roku miała za zadanie przyśpieszyć wypełnianie tego badania. Poniżej lista zwycięzców finałowego losowania, które miało miejsce 14.07.2021.

W ramach loteriispisu powszechnego przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody. 500 zł lub 1000 zł można było otrzymać w wyniku wcześniejszych losowań, zaś podczas finałowego wiele osób liczyło na jeden z 16 samochodów Toyota Yaris. Kto wygrał nagrodę główną? Odpowiedź poniżej.

Zobacz wideo To bohater Legii Warszawa! "Zaskoczył wszystkich. To niespotykane"

Losowanie spis powszechny wyniki - zwycięzcy finałowego losowania otrzymają samochód

Atrakcyjne nagrody wywołały poruszenie wśród Polaków. W celu wzięcia udziału w loterii wystarczyło jedynie dokonać samospisu do 7 lipca 2021. Do losowania mogły dołączyć jedynie osoby pełnoletnie. Główny Urząd Statystyczny ma swój kanał na YouTube, na którym można znaleźć materiały dotyczące wszystkich losowań, czyli z 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca, oraz 2,9 i 14 lipca, czyli wielkiego finału. Do kogo trafi samochód Toyota Yaris? Wylosowane kody z wczorajszego dnia są dostępne pod tym adresem

sukienkaPastelowe sukienki na wesele - gorący trend i idealne letnie kreacje

Losowanie spis powszechny wyniki - ważne, aby prawidłowo odpowiedzieć na pytania

Pytania z Narodowego Spisu Powszechnego zaskoczyły wielu ludzi. Kontrowersje narastają wokół pytań dotyczących wyznania, związku oraz miejsca zamieszkania. Część społeczeństwa oburza się z powodu naruszenia prywatności, ponieważ wymienione kwestie postrzega jako wrażliwe. Należy pamietać jednak o wypełnianiu danych zgodnie z prawdą, ponieważ podawanie fałszywych informacji wiąże się z pozbawieniem wolności do lat dwóch, zaś odmowa wzięcia udziału w spisie z grzywną w wysokości 5 tys. zł. Z uwagi na takie skutki warto poważnie podejść do wypełniania tego dokumentu. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna w najmodniejszym zestawie lata! Takie połączenie to hit!

Więcej o: