Loteria Spisu Powszechnego 2021 wyniki z 14.07.21. Lista kodów! Sprawdź kto zwyciężył w finałowym losowaniu

W celu przyśpieszenia wypełniania spisu powszechnego, który jest obowiązkowy, powstała loteria spisowa z atrakcyjnymi nagrodami. Mogły w niej wziąć udział osoby pełnoletnie po dokonaniu samospisu do 7 lipca 2021. Kto zwyciężył w finałowym losowaniu?

W ramach loterii spisowej przygotowano atrakcyjne nagrody: 500 zł, 1000 zł oraz 16 samochodów Toyota Yaris, które można było zdobyć podczas finałowego losowania. Lista kodów ze zwycięzcami jest dostępna poniżej.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wystąpiła publicznie. Na jej palcu nie ma obrączki

Loteria spisowa 2021 wyniki - kto otrzyma Toyotę Yaris?

Atrakcyjne nagrody z loterii spisowej wywołały poruszenie wśród Polaków. Materiały dotyczące losowań z 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca, 2, 9 oraz 14 lipca są dostępne na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. Do kogo trafiły samochody Toyota Yaris? Lista zwycięskich kodów z ostatniego losowania jest dostępna pod tym adresem. Osoby, którym udało się zwyciężyć w loterii powinny zapoznać się z następującą informacją ze strony loteria.spis.gov.pl:

Dokumenty do rejestracji pojazdu wysyłane są przesyłką pocztową lub kurierską do dnia 9.08.2021 r. (przez co rozumie się maksymalną datę nadania przez Organizatora) na adres wskazany przez Laureata Nagrody Głównej w Oświadczeniu. Termin wydania pojazdu zostanie indywidualnie ustalony z Laureatem Nagrody Głównej po zarejestrowaniu pojazdu.

Loteria spisowa 2021 wyniki - do kiedy trzeba uzupełnić spis?

Ten obowiązek należy wypełnić do 30 września 2021 roku. Ważne, aby odpowiadać na pytania zgodnie ze stanem rzeczywistym, ponieważ w przeciwnym razie można spotkać się z przykrymi konsekwencjami. Fałszywe dane mogą skutkować pozbawieniem wolności do lat dwóch, a odmowa udziału w spisie - grzywnę w wysokości 5 tys. zł. Takie skutki sprawiają, że coraz więcej osób pochodzi poważnie do tej formalności. 

Więcej o: