Jak sprawdzić wygrane w loterii szczepionkowej? Zajmie ci to tylko minutę

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane? Trwa loteria Narodowego Programu Szczepień i wiele osób czeka na wiadomość o wygranej. Jak sprawdzić listę zwycięzców? Kiedy kolejne losowania?

Trwa loteria szczepionkowa. Wszystkie pełnoletnie osoby, które przyjęły pełne sczepienie, mogą wziąć w niej udział. Czas na rejestrację masz do 30 września 2021. Do wygrania jest wiele cennych nagród, a każdy uczestnik ma aż cztery szanse na wygraną. Już aż 65 osób wygrało nagrody w pierwszym losowaniu tygodniowym. 

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane? 

W środę 14.07.2021 do wygrania było 50 tysięcy złotych i hulajnogi elektryczne. Rozlosowano 65 nagród. Pięciu osobom udało się wygrać 50 tys. złotych. Jak sprawdzić wygrane? Każdy zwycięzca otrzyma wiadomość SMS z informacją o wygranej. SMS-a otrzymasz w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (czyli w wypadku losowania z 14 lipca do soboty 17 lipca 2021). Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria". Wygrany otrzyma także link do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Lista zwycięzców dostępna jest na stronie loterii: lista zwycięzców loterii szczepionkowej [losowanie: 14.07.2021].

Loteria szczepionkowa - kiedy losowania kolejnych nagród? 

Czeka nas jeszcze 11 losowań tygodniowych, 3 losowania miesięczne i losowanie finałowe, w którym do wygrania będzie milion złotych i samochód osobowy. O terminach losowań możesz przeczytać w artykule: Trwa loteria szczepionkowa. Sprawdź, kiedy kolejne losowania nagród

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać? 

Jeszcze nie zapisałeś się do loterii? Nic straconego! Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów: 

  • wykonując telefon na numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu do 30 września,
  • wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333;
  • wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie www.pacjent.gov.pl. 
Więcej o: