Narodowy Spis Powszechny loteria - wyniki 14.07.2021. Oto lista zwycięzców

Udział w Nardoowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy. W celu zachęcenia większej ilości Polaków do wypełnienia tego badania, stworzono loterię spisową z atrakcyjnymi nagrodami. Kto zwyciężył w finałowym losowaniu z 14.07.2021?

Nagrody z loteriispisu powszechnego wywołują ogromne wrażenie na Polakach. Należało dokonać samospisu do 7 lipca 2021. Loteria spisowa była przeznaczona dla osób pełnoletnich. Na jakie nagrody można było liczyć? 500 zł, 1000 zł oraz 16 samochodów Toyota Yaris, które stanowiły nagrodę finałową.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Narodowy Spis Powszechny loteria - poznaj listę wylosowanych kodów

Obowiązkiem spisu objęte są osoby mieszkające stale lub tymczasowe na terenie Polski. Należy odpowiedzieć na pytania w sposób zgodny ze stanem rzeczywistym, ponieważ podawanie fałszywych danych może wiązać się z pozbawieniem wolności do lat dwóch, zaś odmowa udziału oznacza grzywnę w wysokości 5 tys. zł. Główny Urząd Statystyczny ma swój kanał na serwisie YouTube, na którym dostępne są materiały dotyczące losowań z 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2 i 9 lipca. Kto zwyciężył w losowaniu z 14.07.21? Lista zwycięskich kodów jest dostępna pod tym adresem. Osoby, które wygrały samochód powinny zapoznać się z następującą informacją, która widnieje na stronie loteria.spis.gov.pl:

Dokumenty do rejestracji pojazdu wysyłane są przesyłką pocztową lub kurierską do dnia 9.08.2021 r. (przez co rozumie się maksymalną datę nadania przez Organizatora) na adres wskazany przez Laureata Nagrody Głównej w Oświadczeniu. Termin wydania pojazdu zostanie indywidualnie ustalony z Laureatem Nagrody Głównej po zarejestrowaniu pojazdu.

Narodowy Spis Powszechny loteria - do kiedy należy wziąć udział w spisie?

Narodowy Spis Powszechny to badanie, które trzeba wypełnić do 30 września 2021 roku. Wśród obywateli oburzenie wzbudzają pytania dotyczące wyznania, związku i miejsca zamieszkania. Dla wielu osób są to dane wrażliwe. Wymienione wyżej konsekwencje, które wynikają z nieprawidłowego uzupełniania danych są jednak wystarczającym powodem do tego, aby podejść do wypełniania tego dokumentu z powagą. 

Więcej o: