Loteria dla zaszczepionych jak się zapisać: pilnuj terminu! Czekają nagrody

Loteria dla zaszczepionych - jak się zapisać? W celu dołączenia do losowań należy spełnić określone warunki. Loteria szczepionowkowa powstała, aby zachęcić większą ilość osób do szczepienia przeciwko COVID-19. Poznaj szczególy tego projektu.

Zainteresowanie loterią szczepionkową wzrasta, a to za sprawą atrakcyjnych nagród. 50 tys. zł, milion oraz Toyota C-HR wywołują ogromne wrażenie na Polakach. Aby wziąć udział w losowaniach trzeba spełnić pewne warunki, które szerzej omawiamy poniżej.

Zobacz wideo Ilu Polek i Polaków się zaszczepi? Rozmowa z Łukaszem Pawłowskim z OGB

Loteria dla zaszczepionych jak się zapisać - poznaj warunki uczestnictwa

Do loterii mogą przystąpić tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, które są po komplecie szczepień. Co to oznacza w praktyce? Dwie dawki szczepionki lub jedna, zależy to od producenta. Odbyte szczepienie musi być zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie. W losowaniach nie biorą udziału urzędnicy państwowi wraz z rodzinami. Wykluczył ich Totalizator Sportowy. 

Loteria dla zaszczepionych jak się zapisać - uwaga na termin

Należy pilnować terminu, ponieważ na zarejestrowanie się w Loterii Narodowego Programu Szczepień wygasa po 30 września 2021 roku. Zapisu można dokonać na trzy sposoby:

  • za pomocą Internetowego Konta Pacjenta (należy zalogować się i wyrazić zgodę na udział w loterii szczepionkowej, wypełnić dane kontaktowe i czekać na wiadomość o wygranej),
  • telefonicznie - należy wykonać telefon na infolinię o numerze 989 i zgłosić chęć uczestnictwa konsultantowi,
  • za pomocą wiadomości tekstowej - wystarczy wysłać SMS o treści SzczepimySie pod numer 880-333-333.

Loteria dla zaszczepionych - nagrody

To one wywołują największe zaskoczenie wśród Polaków. Na zwycięzców czekają następujące nagrody: milion złotych, Toyota C-HR, 100 tys. zł, Toyota Corolla Hatchback, 50 tys. zł, hulajnoga elektryczna, 500 zł oraz 200 zł. Nagrody będą dostarczane maksymalnie do 31.01.2022. 

Modne spódnice 2021

Więcej o: