Losowanie loterii szczepionkowej wyniki 14.07.2021. Oto lista zwycięzców

W środę 14 lipca odbyło się pierwsze losowanie loterii Narodowego Programu Sczepień. Aż 65 osób otrzyma cenne nagrody. Jak wygląda lista zwycięzców loterii szczepionkowej? Kiedy kolejna szansa na wygraną? Sprawdź!

Po loterii spisu powszechnego przyszła pora na emocje związane z loterią szczepionkową. Do 6 października odbędzie się kilkanaście losowań wartościowych nagród. W tym tygodniu w środę odbyło się pierwsze tygodniowe losowanie. Aż 5 osób wygrało 50 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo Czy szczepienia w Polsce powinny być obowiązkowe?

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane? Lista zwycięzców loterii szczepionkowej. Wyniki losowania z 14.07.2021

W środowym losowaniu nagrody wygrało 65 osób. Do pięciu z nich trafiła wygrana w wysokości 50 tysięcy złotych. Pozostali otrzymali hulajnogi elektryczne. 

Każdy zwycięzca loterii o wygranej zostaje poinformowany SMS-em. Wiadomość otrzymasz w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (czyli w wypadku losowania z 14 lipca do soboty 17 lipca 2021). Numer, z którego przyjdzie SMS, będzie podpisany jako "Loteria". Wygrany otrzyma także link do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Na stronie loterii została także opublikowana lista zwycięzców. Znajduje się tam imię inicjał nazwiska, początek numeru telefonu oraz informacja o tym, jaką nagrodę otrzyma uczestnik. Listę znajdziesz tutaj: lista zwycięzców loterii szczepionkowej [losowanie: 14.07.2021].

Loteria szczepionkowa - terminy losowań

Każdy uczestnik ma aż cztery szanse na wygraną. Pierwsza szansa to losowania dzienne, w których do wygrania jest 200 lub 500 zł. Kolejne losowania to losowania tygodniowe, miesięczne i losowanie finałowe. Losowania tygodniowe odbywać się będą w każdą środę aż do 6 października. Dokładne terminy losowań znajdziesz w artykule: Trwa loteria szczepionkowa. Sprawdź, kiedy kolejne losowania nagród

Loteria dla zaszczepionych - jak się zapisać? 

Udział w loterii szczepionkowej mogą wziąć osoby, które są pełnoletnie i przyjęły pełne szczepienie. Możesz zapisać się na jeden z trzech sposobów:

  • wykonując telefon na numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu do 30 września,
  • wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333;
  • wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie www.pacjent.gov.pl. 

Modne spódnice lato 2021

Więcej o: