Szczepimy się. Jak sprawdzić wygrane w loterii szczepionkowej? Oto lista zwycięzców

Loteria szczepionkowa nadal trwa, a co za tym idzie - wielu Polaków interesuje się wynikami losowań. Jak sprawdzić wygrane w loterii szczepionkowej? Poniżej znajdziesz listę zwycięzców ostatniego losowania, które miało miejsce 14 lipca.

W loterii szczepionkowej mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które mają za sobą komplet szczepień. Oznacza to, że są po dwóch dawkach lub po jednej dawce szczepionki, co jest zależne wybranego producenta. Poniżej lista osób, które wygrały w ostatnim losowaniu.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma dość kampera? "Straciłam dużo zdrowia"

Jak sprawdzić wygrane w loterii szczepionkowej? Lista zwycięzców z 14.07.21

W ostatnim losowaniu, które miało miejsce 14 lipca można było zdobyć nagrody takie jak hulajnoga elektryczna oraz 50 tys. zł. Przydzielono w wyniku losowania 65 nagród. Pięć osób może cieszyć się z wygranej gotówki. Jeżeli dana osoba zwyciężyła w losowaniu, otrzymuje wówczas w ciągu dwóch dni informację w formie wiadomości tekstowej. SMS przychodzi z numeru oznaczonego jako "Loteria". Zwycięzca zostaje także przekierowany do formularza elektronicznego. Należy go uzupełnić i odesłać w ciągu 10 dni. 
Poznaj zwycięzców z 14.07.21lista zwycięzców loterii szczepionkowej

Przed nami jeszcze kilka losowań, dlatego nie należy tracić nadziei. Największym zainteresowaniem w sieci cieszy się losowanie finałowe, które roztrzygnie do kogo trafi milion złotych lub samochód osobowy. Kiedy będą następne losowania? Odpowiedź w tym artykule.

Loteria szczepionkowa rejestracja przez SMS - jak jeszcze można się zapisać?

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków, można zapisać się do loterii szczepionkowej na następujący sposoby:

  • dzwoniąc na 989 i wyrażając chęć udział w loterii do 30 września 2021,
  • wysyłając wiadomość pod numer 880-333-333 o treści SzczepimySie,
  • uzupełniając formularz z Internetowego Konta Pacjenta, który jest dostępny na www.pacjent.gov.pl.
Więcej o: