Finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego już zakończony. Oto lista zwycięzców

Udział w badaniu, jakim jest Nardowy Spis Powszechny to obowiązek. Loteria spisowa z kolei powstała po to, aby przyśpieszyć ten proces. Do wzięcia udziału w losowaniach zachęciły Polaków atrakycjne nagrody. Poznaj zwycięzców wielkiego finału.

Co można było wygrać w loteriiNarodowego Spisu Powszechnego? Nagrody zaskoczyły Polaków. Losowania stwarzały szansę na zdobycie 500 zł lub 1000 zł, a w finałowym losowaniu jeden z 16 samochodów Toyota Yaris. Kto wygrał nagrodę główną? Lista zwycięzców z 14.07.2021 jest dostępna poniżej. 

Zobacz wideo Ile medali przywiozą Polacy z igrzysk olimpijskich w Tokio?

Losowanie spis powszechny wyniki 14.07.2021 - oto zwycięzcy finałowego losowania

Narodowym Spisem Powszechnym objęte są osoby, które mieszkają na terenie naszego kraju stale bądź tymczasowo. W celu wzięcia udziału w loterii trzeba było jedynie dokonać samospisu w wyznaczonym terminie i być osobą pełnoletnią. Materiały z wynikami losowań z 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2,9 i 14 lipca można znaleźć na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. Komu udało się wygrać Toyotę Yaris? Informacja dostępna poniżej.

Lista wylosowanych kodów z 14.07.2021 jest dostępna pod tym adresemoto zwycięzcy finałowego losowania Narodowego Spisu Powszechnego.

Emerytura stażowa: najnowsze informacje Emerytura stażowa a Nowy Ład - informacje. "Kpią z ludzi"

Losowanie spis powszechny wyniki - pytania 

To właśnie pytania wywołują największe kontrowersje w tym temacie. Zdążyły zaskoczyć wielu Polaków, a niektórych nawet oburzyć. W obowiązkowym kwestionariuszu porusza się dla niektórych wrażliwe kwestie takie jak wiara, związek czy miejsce zamieszkania. Pamiętajmy, że składanie fałszywych danych wiąże się z pozbawieniem wolności do lat dwóch. Z kolei odmowa wzięcia udziału w spisie powszechnym również ma poważny skutek - takie osoby mogą spotkać się z grzywną w wysokości 5 tys. zł. Z tego względu warto poważnie podejść do wypełniania dokumentu. 

Wniosek o urlop wypoczynkowy Jak wyliczyć urlop wypoczynkowy? Te dokumenty wydłużą twój urlop

Więcej o: