Loteria GUS wyniki wielkiego finału. Kto wygrał? Poznaj listę zwycięzców

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy. Loteria spisowa to z kolei koncepcja, która miała na celu przyśpieszenie wypełniania spisu. Mogły w niej wziąć udział osoby pełnoletnie. Kto zwyciężył w wielkim finale?

W loterii spisu powszechnego mogły wziąć udział ci, którzy dokonali samospisu do 7 lipca 2021. Losowania oznaczały szansę na wygranie 500 zł, 100 zł oraz 16 samochodów Toyota Yaris. Komu udało się zwyciężyć podczas ostatniego losowania? Poznaj zwycięzców z 14.07.2021.

Zobacz wideo Jennifer Lopez bez makijażu pokazała swoją poranną rutynę

Loteria GUS wyniki: lista wylosowanych kodów

Wypełnienie spisu powszechnego jest obowiązkiem osób mieszkających na stałe lub tymczasowo w Polsce. Pytania zaskakują Polaków, ponieważ dotyczą wrażliwych danych. Warto mieć na uwadze, że podawanie fałszywych informacji wiąże się z przykrymi konsekwencjami.
Loteria spisu powszechnego dobiegła końca i już wiadomo, do kogo trafią nagrody. Materiały dotyczące losowań w formie video można znaleźć na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. Kto wygrał Toyotę Yaris?

Lista zwycięzców z 14.07.2021 jest dostępna pod tym adresem - loteria GUS wyniki finału

Zwycięzcy powinni zapoznać się z następującą informacją, która dostępna jest na stronie loteria.spis.gov.pl:

Dokumenty do rejestracji pojazdu wysyłane są przesyłką pocztową lub kurierską do dnia 9.08.2021 r. (przez co rozumie się maksymalną datę nadania przez Organizatora) na adres wskazany przez Laureata Nagrody Głównej w Oświadczeniu. Termin wydania pojazdu zostanie indywidualnie ustalony z Laureatem Nagrody Głównej po zarejestrowaniu pojazdu

Loteria GUS wyniki: do kiedy należy się spisać?

To badanie należy wypełnić do 30 września 2021 roku. Najpopularniejszą formą spisywania się jest spis online. Jeżeli jednak nie można sobie na to pozwolić, istnieją jeszcze inne możliwości. Jedną z nich jest wywiad telefoniczny pod numerem 22 279 99 99, a drugą wywiad bezpośredni z udziałem rachmistrza spisowego.

Więcej o: