Loteria szczepionkowa - o której losowanie? Gdzie sprawdzić wyniki? To już dziś 21.07.2021

Loteria szczepionkowa - najnowsze informacje. Już dziś, czyli 21.07.2021 będzie miało miejsce drugie z dwunastu losowań. Dotyczy ono osób, które mają za sobą rejestrację w terminie od 12 do 18 lipca 2021. Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Loteria szczepionkowa powstała w celu zachęcenia do szczepienia się przeciwko COVID-19. Aby wziąć udział w tym programie, należy posiadać komplet szczepień, czyli dwie dawki bądź jedną dawkę, w zależności od producenta. Warunkiem koniecznym jest również osiągnięcie pełnoletności. 

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Loteria szczepionkowa - o której losowanie? To już dziś!

W dzisiejszym losowaniu poznamy zwycięzców, którzy otrzymają 50 tys. zł oraz hulajnogę elektryczną. Łącznie jest 60 pojazdów. Są to nagrody tygodniowe przeznaczone dla osób, które zarejestrowały się od 12 lipca do 18 lipca bieżącego roku. Identyczny zestaw będzie można zdobyć w dziesięciu kolejnych losowaniach tygodniowych. Zwycięzcy Loterii Narodowego Programu Szczepień otrzymają telefoniczne potwierdzenie. Wyniki będą udostępnione na tsronie www.gov.pl/web/loteria/. Jeżeli chodzi o godzinę dzisiejszego losowania - nie ma na ten temat oficjalnych informacji.

Spis powszechny Loteria GUS wyniki wielkiego finału. Kto wygrał? Poznaj listę zwycięzców

Losowanie w loterii szczepionkowej - co jeszcze można wygrać? 

W wyniku losowań Loterii Narodowego Programu Szczepień można zdobyć nagrody natychmiastowe, tygodniowe miesięczne oraz finałowe. Co 500. osoba, która bierze udział w programie ma szansę na zdobycie 200 zł, zaś co 2000. uczestnik - 500 zł. Losowanie miesięczne oznacza z kolei możliwość wygrania dwóch nagród w wysokości 100 tys. zł oraz dwóch samochodów Toyota Corolla. Wielki finał będzie miał miejsce 6 października. Podczas ostatniego losowania będzie miało miejsce rozstrzygnięcie, na które czeka wiele Polaków. Zwycięzcy finału otrzymają milion złotych lub Toyotę C-HR. Co istotne dla osób, którym uda się wygrać w loterii: nagrody będą wydawane do 31 stycznia 2022 roku. 

900 plus Wniosek o urlop macierzyński i rodzicielski 2021 - jak go złożyć? Poznaj warunki

Więcej o: