Loteria Narodowego Programu Szczepień wyniki 21.07.2021: kto wygrał? Oto lista zwycięzców

Loteria Narodowego Programu Szczepień wyniki 21.07.2021 - sprawdź, kto zwyciężył w ostatnim losowaniu. Do tych osób trafi 50 tys. zł lub hulajnoga elektryczna. Warunkiem, który upoważniał do wzięcia udziału w losowaniu była rejestracja w terminie 12.07-18.07.21. Poniżej lista zwycięzców.

Loteria szczepionkowa ma na celu zachęcić osoby sceptycznie nastawione do szczepień. Atrakcyjne nagrody, które można otrzymać wskutek losowań, wywołały ogromne wrażenie na Polakach. Kto wygrał 50 tys. zł i hulajnogę elektryczną? Podajemy link do listy zwycięzców z 21.07.2021.

Zobacz wideo Rząd zmienia kolejność szczepień. Chodzi o pacjentów z chorobami przewlekłymi

Loteria szczepionkowa zwycięzcy: kto wygrał podczas dzisiejszego losowania 21.07.2021? 

Do loterii Narodowego Programu Szczepień mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które mają za sobą komplet szczepień, czyli dwie dawki szczepionki bądź jedną. Jest to uzależnione od producenta. W wyniku dzisiejszego losowania można było liczyć na nagrody w postaci 50 tys. zł oraz na hulajnogę elektryczną. Łącznie było ich 60. Zwycięzcy losowania otrzymają telefoniczne potwierdzenie. Kto może liczyć na nagrodę? Poniżej link do listy zwycięzców z dzisiejszego losowania.

Wyniki loterii Narodowego Programu Szczepień: oto lista zwycięzców z 21.07.2021.

Loteria Narodowego Programu Szczepień: co można w niej wygrać?

Program loterii obejmuje nagrody natychmiastowe, tygodniowe miesięczne oraz finałowe. Na co dokładnie można liczyć? Dla co 500. osoby przypada 200 zł, natomiast dla co 2000. - 500 zł. Losowanie miesięczne oznacza z kolei szansę na zdobycie 2x 100 tys. zł oraz samochodu Toyota Corolla, łącznie są dwa auta. Wielu Polaków z niecierpliwością czeka na wielki finał, który odbędzie się 6 października. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci miliona złotych oraz Toyoty C-HR. Warto liczyć się z tym, że trzeba będzie trochę poczekać na wygrane. Będą one wydawane do 31 stycznia 2022 roku. 

Więcej o: