Loteria Narodowego Programu Szczepień - jak wziąć udział? Oto lista zwycięzców

Loteria Narodowego Programu Szczepień - informacje. O tym temacie nie przestaje być głośno. Atrakcyjne nagrody z loterii wywołują ogromne wrażenie na Polakach, a już część z nich poznało wiadomość o wygranej. Jak dołączyć do losowania i kto wygrał ostatnio? Odpowiadamy.

W celu zwiększenia ilości osób zaszczepionych powstała loteria szczepionkowa, która zdążyła zachęcić wiele osób sceptycznie nastawionych do szczepionek. Każde losowanie to szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Komu udało się zdobyć 50 tys. oraz hulajnogę elektryczną? Poniżej lista zwycięzców.

Zobacz wideo Anna Starmach na wakacjach

Loteria szczepionkowa nagrody - komu udało się wygrać podczas ostatniego losowania?

Co można zdobyć w Loterii Narodowego Programu Szczepień?

  • codziennie - 500 zł dla co 2000 osoby oraz 200 zł dla co 500 osoby,
  • raz w tygodniu - 5 x 50 tys. zł oraz 60 x nowoczesna hulajnoga elektryczna Segway,

  • raz w miesiącu - 2 x 100 tys. zł oraz 2 x Toyota Corolla, a podczas wielkiego finału 6 października 2021 - 2 x 100 tys. zł oraz 2 x Toyota C-HR.

Lista zwycięzców z losowania 21.07.2021 jest dostępna pod tym adresem: oto zwycięzcy. 

Emerytura Emerytury stażowe nowości - dla kogo zwolnienie z PIT? Niektórzy będą zaskoczeni

Loteria Narodowego Programu Szczepień - jak się zapisać?

W celu wzięcia udziału w losowaniach należy być po dwóch dawkach szczepionki lub po jednej dawce. Zależy to od producenta. Warunkiem koniecznym jest także bycie osobą pełnoletnią. W celu przystąpienia do loterii należy:

  • wypełnić specjalny formularz na Internetowym Koncie Pacjenta, a następnie zaznaczyć wymagane oświadczenia i kliknąć "Weź udział",
  • drugim sposobem jest wykonanie telefonu pod numer 989 i wyrażenie zgody na udział podczas rozmowy z konsultantem. Należy podać dane osobowe oraz potwierdzić wymagane zgody oraz oświadczenia. 

Kiedy mija termin rejestracji? Do Loterii Narodowego Programu Szczepień można przystąpić do 30 września 2021 roku do końca dnia. 

Urlop wypoczynkowy Współczynnik urlopowy 2021 - ile wynosi? Dzięki niemu obliczysz ekwiwalent

Więcej o: