Finał loterii spisu powszechnego już zakończony. Poznaj zwycięzców

Wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowe. W celu przyśpieszenia realizacji tego badania powstała loteria spisowa, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody. Wielki finał już za nami - komu zatem udało się wygrać?

Jakie nagrody można było wygrać w ramach loterii Narodowego Spisu Powszechnego? Wielu Polaków liczyło na zdobycie 500 zł lub 1000 zł oraz jednego z 16 samochodów Toyota Yaris, który to był przewidziany w wielkim finale. Poznaj listę zwycięzców ostatniego losowania. Komu udało się wygrać 14.07.2021? 

Zobacz wideo W Tokio nie widać igrzysk, a już w piątek początek sportowego święta

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego finał - zwycięzcy z losowania 14.07.2021

Obowiązkiem spisowym są objęte osoby mieszkające na terenie kraju lub tymczasowo. W celu wzięcia udziału w loterii spisowej należało dokonać samospisu do 7 lipca 2021 oraz mieć ukończone 18 lat. Materiały video dotyczące losowań z 7 i 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2, 9 i 14 lipca są dostępne na kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. Kto zostanie właścicielem Toyoty Yaris? Poniżej lista zwycięzców z finałowego losowania.

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego finał - lista zwycięzców z 14.07.2021.

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego finał - pytania spisowe

To wokół pytań z Narodowego Spisu Powszechnego narasta wiele kontrowersji. Zaskoczyły wielu Polaków ze względu na to, że poruszają dla niektórych bardzo prywatne kwestie. W spisie znajdziemy bowiem pytania dotyczące wiary, związku oraz miejsca zamieszkania. Z tego względu część ludności podkreślając, że takie pytania są naruszeniem prywatności. Warto mieć na uwadze, że odmowa udziału w spisie wiąże się z grzywną w wysokości 5 tys. zł, zaś odmowa - z pozbawieniem wolności do lat dwóch. W związku z takimi konsekwencjami należy podejść poważnie do wypełniania tego badania. 

Więcej o: