Rejestracja do loterii szczepionkowej: lepiej pilnować terminu. Do wygrania milion złotych

Loteria Narodowego Programu Szczepień zaczęła się 1 lipca 2021 roku. To forma zachęty dla osób sceptycznie nastawionych do szczepienia. W wyniku losowań można wygrać atrakcyjne nagrody, na przykład samochód czy milion złotych. Jak wziąć udział w loterii?

Dwa losowania już za nami, ale mimo tego wciąż można zapisać się do Loterii Narodowego Programu Szczepień. Ten program zachęcił już wielu Polaków do szczepienia, którzy na początku byli negatywnie nastawieni do szczepionek. Chcesz wziąć udział w następnych losowaniach? Poznaj termin rejestracji w loterii oraz warunki uczestnictwa. 

Zobacz wideo Co zachęciłoby Polaków do zaszczepienia się przeciw COVID-19?

Rejestracja do loterii szczepionkowej: kto może wziąć udział?

Do loterii Narodowego Programu Szczepień mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które mają za sobą komplet szczepień - czyli dwie dawki bądź jedną dawkę szczepionki w zależności od producenta. W celu zapisania się do kolejnych losowań można zgłosić chęć udziału:

  • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię pod numer 989 i akceptując oświadczenia,
  • przez SMS - wysyłając wiadomość o treści SzczepimySie pod numer 880-333-333,
  • online - rejestrując się na Internetowym Koncie Pacjenta za pośrednictwem strony www.pacjent.gov.pl. Należy uzupełnić tam między innymi dane osobowe. Informację dotyczącą ewentualnej wygranej otrzymuje się w formie wiadomości tekstowej na podany nr telefonu.

Rejestracja do loterii szczepionkowej: termin i nagrody

W celu przyłączenia się do loterii Narodowego Programu Szczepień należy dokonać rejestracji do 30 września 2021 roku. Co można wygrać w wyniku poszczególnych losowań? 

  • Nagroda natychmiastowa - 500 zł dla co 2000 osoby oraz 200 zł dla co 500 osoby,
  • nagroda tygodniowa - 5 x 50 000 zł lub 60 x hulajnoga elektryczna Segway,
  • nagroda miesięczna - 2 x 100 000 zł oraz 2 x Toyota Corolla,
  • wielki finał - 2 x 1 000 000 zł oraz 2 x Toyota C-HR.
Więcej o: