Loteria Narodowego Programu Szczepień. Kolejne osoby wygrały cenne nagrody

Trwa loteria szczepionkowa. Wyniki poprzednich losowań nagród już są dostępne. Znamy listę zwycięzców losowania z 21 lipca. Natomiast wszyscy, którzy jeszcze nie wzięli udziału w loterii, mają jeszcze szansę, żeby się zapisać. Podpowiadamy, jak zarejestrować się do loterii szczepionkowej.

Do 6 października 2021 trwa loteria szczepionkowa. Udział w niej mogą wziąć wszystkie w pełni zaczepione osoby. Za nami już dwa losowania tygodniowe, w których do zdobycia było 50 tysięcy złotych i hulajnogi elektryczne.

Zobacz wideo Niedzielski: Bierzemy pod uwagę regionalizację obostrzeń. Decydować będzie poziom wyszczepienia

Loteria szczepionkowa (zdjęcie ilustracyjne) Jak zapisać się do loterii szczepionkowej? Do wygrania milion złotych!

Loteria szczepionkowa. Wyniki ostatniego losowania

W losowaniu z 21 lipca nagrody otrzymało kolejne 65 osób. Do pięciu trafi wygrana w wysokości 50 tysięcy złotych, a pozostali otrzymają hulajnogi elektryczne. 

Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej wiadomością SMS. Listę zwycięzców można też sprawdzić na stronie loterii. Znajduje się tam wykaz zawierający imię, inicjał nazwiska, początek numeru telefonu oraz informację o tym, jaką nagrodę otrzyma uczestnik. 

Listę zwycięzców losowań tygodniowych znajdziesz tutaj:  lista zwycięzców loterii szczepionkowej [losowanie: 21.07.2021].

Loteria szczepionkowa - zapisy.

Jeśli chcesz wziąć udział w loterii szczepionkowej, to nadal masz szansę się zarejestrować. Zapisać możesz się do 30 września. Do tego czasu musisz przyjąć pełne szczepienie (dwie dawki preparatu Pfizer, Moderna, AstraZeneca lub jedną dawkę szczepionki Johnson&Johnson). Możesz zapisać się na jeden z trzech sposobów:

  • wykonując telefon na numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu do 30 września,
  • wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333;
  • wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie www.pacjent.gov.pl.

Loteria szczepionkowa Kilka milionów zaszczepionych zostało wykluczonych z loterii szczepionkowej

Loteria Narodowego Programu Sczepień. Do wygrania cenne nagrody

W loterii Narodowego Programu Szczepień masz aż cztery szanse na wygraną. W losowaniach dziennych do wygrania jest 200 lub 500 zł, w tygodniowych można wygrać 50 tys. zł lub jedną z 720 hulajnóg Segway-Ninebot, w miesięcznych można zdobyć 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla.

W losowaniu finałowym, które odbędzie się 6 października, na zwycięzców czekają dwie nagrody pieniężne w wysokości 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Więcej o: