Loteria szczepionkowa. Do wygrania 50 tysięcy złotych i hulajnogi elektryczne. Oto lista zwycięzców

Loteria szczepionkowa to szansa na zdobycie cennych nagród. W ostatnim losowaniu tygodniowym 21 lipca 2021 - kolejne osoby wygrały 50 tysięcy złotych lub hulajnogi elektryczne. Mamy listę zwycięzców. Ci, którzy jeszcze nie zarejestrowali się do loterii, mają szansę to zrobić. Już niedługo kolejna szansa na wygraną.

Loteria Narodowego Programu Szczepień ma zachęcić Polaków do szczepienia się przeciwko COVID-19. Od początku lipca losowane są cenne nagrody. Znamy już zwycięzców poprzednich tygodniowych losowań. 

Zobacz wideo Niedzielski: Bierzemy pod uwagę regionalizację obostrzeń. Decydować będzie poziom wyszczepienia

Loteria szczepionkowa. Jak sprawdzić wygrane? 

W każdą środę odbywają się losowania tygodniowe, w których do wygrania jest 50 tysięcy złotych i hulajnogi elektryczne. Każdy zwycięzca loterii o wygranej zostaje poinformowany SMS-em. Wiadomość otrzymasz w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu. Numer, z którego przyjdzie SMS, będzie podpisany jako "Loteria". Wygrany otrzyma także link do formularza elektronicznego. Formularz należy wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni od następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o wygranej. 

Lista zwycięzców jest także publikowana na stronie loterii. Znajduje się tam imię inicjał nazwiska, początek numeru telefonu oraz informacja o tym, jaką nagrodę otrzyma uczestnik. Chcesz sprawdzić listę zwycięzców? Znajduje się tutaj: lista zwycięzców losowań tygodniowych.

Loteria szczepionkowa - zapisy? Sprawdź, jak się zarejestrować. 

Osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie, mogą wziąć udział w loterii. Totalizator Sportowy wykluczył jednak niektóre osoby z udziału losowaniach - więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Nawet kilka milionów zaszczepionych zostało wykluczonych z loterii szczepionkowej. Zabawa nie dla wszystkich

Żeby wziąć udział w loterii, musisz się zarejestrować. Można to zrobić: 

  • przez internet - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl; 
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;
  • wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Termin rejestracji mija 30 września. 

Loteria szczepionkowa - terminy losowań

Każdy zarejestrowany uczestnik ma aż cztery szanse na zdobycie nagród. Pierwsza szansa to losowania dzienne, w których do wygrania jest 200 lub 500 zł. Kolejne losowania to losowania tygodniowe, miesięczne i losowanie finałowe. Dokładne terminy losowań znajdziesz w artykule: Trwa loteria szczepionkowa. Sprawdź, kiedy kolejne losowania nagród.

Loteria Narodowego Programu Szczepień - nagrody. 

Codziennie do wygrania jest od 200 do 500 zł, natomiast w losowaniu tygodniowym do zdobycia jest 50 tys. zł oraz jedna z 720 hulajnóg Segway-Ninebot. Podczas trzech losowań miesięcznych do wygrać można 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla, a w losowaniu finałowym czekają na zwycięzców dwa samochody Toyota C-HR oraz dwie nagrody po milion złotych.

Więcej o: