Loteria covidowa - wyniki losowania 28.07.2021. Sprawdź listę zwycięzców

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania. Co tydzień odbywają się losowania w loterii szczepionkowej. Do wygrania są cenne nagrody, więc warto wziąć w niej udział. Komu udało się wygrać w losowaniu z 28.07.2021? Jeśli też chcesz mieć szansę na nagrody, to jeszcze masz szansę się zapisać. Sprawdź: loteria szczepionkowa - jak się zarejestrować?

Emocje związane z loterią szczepionkową będą towarzyszyły nam do 6 października. Wtedy dowiemy się, kto wygrał główne nagrody. Do tego czasu czekają nas losowania tygodniowe i miesięczne. 

Zobacz wideo Rząd dopuści możliwość mieszania szczepionek przeciw COVID-19

SzczepieniaKiedy kolejne szanse na wygraną w loterii szczepionkowej? Znamy terminy losowań

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania z 28.07.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniu 28 lipca 2021 nagrody zdobyło 65 osób. Pięciu szczęśliwców wygrało 50 tysięcy złotych, a pozostali otrzymali hulajnogi elektryczne. 

Lista zwycięzców opublikowana została na stronie loterii. Link do niej znajdziesz tutaj: lista zwycięzców loterii szczepionkowej.

Wyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowejWyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowej fot.gov.pl

Jeśli chcesz poznać wyniki poprzedniego losowania, kliknij tutaj: Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania z 21.07.2021

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować? Rejestracja przez IKP krok po kroku

Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie - dwie dawki preparatu AstraZeneca, Pfizer, Moderna lub jedną dawkę szczepienia Johnson&Johnson. Zarejestrować do loterii można się przez internet lub telefonicznie. Pomoże w tym Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Wystarczy wejść na stronę pacjent.gov.pl i kliknąć przycisk "Zaloguj się na IKP". Do potwierdzenia tożsamości potrzebny jest profil zaufany lub e-dowód. 

Po zalogowaniu się na Internetowe Konto Pacjenta wystarczy znaleźć przycisk "Weź udział w loterii" i wypełnić krótki formularz - podać numer telefonu i zaakceptować regulamin. 

Loteria szczepionkowa - zapisy. Jak zapisać się przez telefon? 

Jeśli nie chcesz rejestrować się przez IKP nic straconego. Do loterii szczepionkowej można zapisać się również przez telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer 989. 

Loteria szczepionkowa (zdjęcie ilustracyjne)Jak zapisać się do loterii szczepionkowej? Do wygrania milion złotych!

Loteria szczepionkowa - nagrody 

Codziennie do wygrania jest od 200 do 500 zł, natomiast w losowaniu tygodniowym do zdobycia jest 50 tys. zł oraz jedna z 720 hulajnóg Segway-Ninebot. Podczas trzech losowań miesięcznych do wygrać można 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla, a w losowaniu finałowym czekają na zwycięzców dwa samochody Toyota C-HR oraz dwie nagrody po milion złotych.

Więcej o: