Loteria covidowa - wyniki losowania 28.07.2021. Sprawdź listę zwycięzców

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania. Co tydzień odbywają się losowania w loterii szczepionkowej. Do wygrania są cenne nagrody, więc warto wziąć w niej udział. Komu udało się wygrać w losowaniu z 28.07.2021? Jeśli też chcesz mieć szansę na nagrody, to jeszcze masz szansę się zapisać. Sprawdź: loteria szczepionkowa - jak się zarejestrować?

Emocje związane z loterią szczepionkową będą towarzyszyły nam do 6 października. Wtedy dowiemy się, kto wygrał główne nagrody. Do tego czasu czekają nas losowania tygodniowe i miesięczne. 

Zobacz wideo Rząd dopuści możliwość mieszania szczepionek przeciw COVID-19

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania z 28.07.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniu 28 lipca 2021 nagrody zdobyło 65 osób. Pięciu szczęśliwców wygrało 50 tysięcy złotych, a pozostali otrzymali hulajnogi elektryczne. 

Lista zwycięzców opublikowana została na stronie loterii. Link do niej znajdziesz tutaj: lista zwycięzców loterii szczepionkowej.

Wyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowejWyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowej fot.gov.pl

Jeśli chcesz poznać wyniki poprzedniego losowania, kliknij tutaj: Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania z 21.07.2021

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować? Rejestracja przez IKP krok po kroku

Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie - dwie dawki preparatu AstraZeneca, Pfizer, Moderna lub jedną dawkę szczepienia Johnson&Johnson. Zarejestrować do loterii można się przez internet lub telefonicznie. Pomoże w tym Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Wystarczy wejść na stronę pacjent.gov.pl i kliknąć przycisk "Zaloguj się na IKP". Do potwierdzenia tożsamości potrzebny jest profil zaufany lub e-dowód. 

Po zalogowaniu się na Internetowe Konto Pacjenta wystarczy znaleźć przycisk "Weź udział w loterii" i wypełnić krótki formularz - podać numer telefonu i zaakceptować regulamin. 

Loteria szczepionkowa - zapisy. Jak zapisać się przez telefon? 

Jeśli nie chcesz rejestrować się przez IKP nic straconego. Do loterii szczepionkowej można zapisać się również przez telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer 989. 

Loteria szczepionkowa - nagrody 

Codziennie do wygrania jest od 200 do 500 zł, natomiast w losowaniu tygodniowym do zdobycia jest 50 tys. zł oraz jedna z 720 hulajnóg Segway-Ninebot. Podczas trzech losowań miesięcznych do wygrać można 100 tys. zł lub auto Toyota Corolla, a w losowaniu finałowym czekają na zwycięzców dwa samochody Toyota C-HR oraz dwie nagrody po milion złotych.

Więcej o: