Loteria szczepionkowa losowanie. Kiedy kolejne wyniki? Wśród nagród 50 tys. zł i samochód

Loteria szczepionkowa to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni. Kolejne losowanie już jutro, a to oznacza, że wielkie nagrody znajdą nowych właścicieli. Jeśli jeszcze nie udało ci się dokonać rejestracji, powinieneś się pospieszyć. Czasu jest coraz mniej.

Już w lipcu rozpoczął się okres wielkich emocji związanych z loterią szczepionkową. Jak dotąd już trzykrotnie mieliśmy okazję stać się świadkami wyłaniania kolejnych zwycięzców. Aktualnie 15 osób stało się szczęśliwymi posiadaczami kwoty 50 tysięcy złotych, a do aż 180 osób trafiły hulajnogi elektryczne. Przed nami środa, a to oznacza, że możemy rozpocząć odliczanie do kolejnego losowania. Jak dokonać rejestracji?

Zobacz wideo Ilu Polek i Polaków się zaszczepi? Rozmowa z Łukaszem Pawłowskim z OGB

Loteria szczepionkowa wyniki. Kiedy następne losowanie?

Wyniki kolejnych losowań loterii poznajemy co środę  w trakcie trwania wydarzenia. Kolejnego losowania możemy spodziewać się już jutro, czyli 4 sierpnia. Tym razem jednak spotka nas niecodzienna sytuacja. Oprócz cotygodniowego losowania odbędzie się także to comiesięczne, w którym zostaną wzięte pod uwagę także osoby zaszczepione w lipcu.

Emeryci 500 plus dla seniora. ZUS wypłaci świadczenie tylko najbiedniejszym emerytom

Loteria szczepionkowa nagrody. Na jaką wygraną możemy liczyć?

W losowaniach cotygodniowych do wygrania mamy 50 tysięcy złotych dla pięciu osób oraz 60 hulajnóg elektrycznych. Jednak w związku z tym, że podczas środowego losowania odbędzie się także losowanie miesięczne, po raz pierwszy będziemy mieli okazję wygrać samochód, Toyotę Carolla (2 osoby) oraz 100 tysięcy złotych dla dwóch kolejnych zwycięzców. 6 października natomiast wyłonimy głównego wygranego, który zgarnie sumę 1 miliona złotych oraz dwie osoby, które staną się posiadaczami samochodu Toyota C-HR.

 Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować? Loteria szczepionkowa rejestracja online

Oczywiście udział w loterii szczepionkowej nie jest obowiązkowy, choć z wielu względów korzystny. Szczęściu podobno trzeba pomagać. Aby jednak dostać szansę od losu, niezbędna okaże się odpowiednia rejestracja. Mogą jej dokonać tylko osoby pełnoletnie, w pełni zaszczepione. Istnieją trzy drogi rejestracji: poprzez Internetowe Konto Pacjenta, telefonicznie pod numerem 989 oraz wysyłając SMS-a „SzczepimySię" na numer 880-333-333. Czas na zarejestrowanie się do loterii mija 30 września 2021, ale im wcześniej uda nam się to zrobić, tym większa szansa na wygraną. 

Więcej o: