IKP loteria szczepionkowa rejestracja: jak wziąć udział? Już dziś losowanie

Losowanie miesięczne w loterii szczepionkowej odbędzie się już dzisiaj, czyli w środę 4 sierpnia 2021. Co można w nim wygrać? Czy można jeszcze dołączyć do loterii Narodowego Programu Szczepień? Odpowiadamy.

W celu przystąpienia do loterii Narodowego Programu Szczepień należy być osobą pełnoletnią i posiadać komplet szczepień, czyli jedną dawkę bądź dwie, w zależności od producenta. Jak zarejestrować się do loterii? Do kiedy jest czas na dokonanie zapisu? Poniżej odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse

Loteria szczepionkowa losowanie - co można wygrać?

Dzisiejsze losowanie miesięczne oznaczające szansę na wygranie 100 000 zł oraz samochodu Toyota Corolla. Takich losowań jest łącznie trzy, dlatego Polacy z niecierpliwością wypatrują informacji o wynikach. Dziś ma miejsce także losowanie tygodniowe, w wyniku którego można otrzymać 50 000 zł oraz hulajnogę elektryczną Segway. Pozostałe nagrody to 500 zł oraz 200 zł, które można zdobyć w wyniku losowania natychmiastowego. Wielu Polaków nie może doczekać się terminu losowania finałowego, gdyż w jego wyniku można zdobyć milion złotych i Toyotę C-HR. Będzie ono miało miejsce 6 października 2021.

IKP loteria szczepionkowa rejestracja - jak wziąć udział w losowaniach?

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków można zapisać się do loterii Narodowego Programu Szczepień następującymi drogami:

  • online - poprzez wypełnienie formularza na Internetowym Koncie Pacjenta,
  • telefonicznie - wykonując połączenie pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniach Narodowego Programu Szczepień,
  • SMS - wysyłając wiadomość tekstową o treści SzczepimySie po numer 880-333-333.

Można zarejestrować się do loterii Narodowego Programu Szczepień do 30 września 2021.

Więcej o: