Wyniki loterii szczepionkowej 4.08.2021. Sprawdź, czy wygrałeś samochód. Znamy listę zwycięzców

Trwa loteria Narodowego Programu Sczepień. 4 sierpnia odbyły się dwa losowania nagród. W losowaniu miesięcznym do zdobycia było 100 tys. zł lub Toyota Corolla, a w losowaniu tygodniowym 50 tys. zł lub hulajnoga elektryczna. Komu tym razem się poszczęściło? Sprawdź listę zwycięzców.

Loteria szczepionkowa to szansa na zdobycie cennych nagród. W tym tygodniu rozlosowano aż 69 nagród - w tym dwa samochody osobowe oraz nagrody pieniężne w wysokości 100 tysięcy i 50 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo PO poprze decyzję PiS? "Nie mamy zaufania do tego rządu, ale mamy do ekspertów"

Spis powszechny (tłum - zdjęcie ilustracyjne) Jeśli zadzwoni rachmistrz, musisz udzielić odpowiedzi na pytania ze spisu

Loteria szczepionkowa - wyniki gov.pl. Znamy listę zwycięzców

4 sierpnia odbyły się aż dwa losowania. W losowaniu tygodniowym do wygrania jest 50 tysięcy złotych lub hulajnoga elektryczna. Pięciu szczęśliwców otrzyma nagrody pieniężne, natomiast 60 osób hulajnogi elektryczne

Listę zwycięzców losowania tygodniowego znajdziesz tutaj: lista zwycięzców loterii szczepionkowej.

Poza losowaniem tygodniowym 4 sierpnia odbyło się także jedno z trzech losowań miesięcznych. Na szczęśliwców czekały dwie nagrody w wysokości 100 tys. zł i dwa samochody Toyota Corolla. Komu udało się wygrać? Tutaj znajdziesz wyniki losowania miesięcznego: lista zwycięzców loterii szczepionkowej - losowanie miesięczne.

Emeryci 500 plus dla seniora - pomoc tylko dla najbiedniejszych? Emeryci są oburzeni

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? 

Chcesz wziąć udział w loterii? Do 30 września możesz dołączyć do zabawy. Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie - dwie dawki preparatu AstraZeneca, Pfizer, Moderna lub jedną dawkę szczepienia Johnson&Johnson. Zarejestrować do loterii można się przez Internetowe Konto Pacjenta lub telefonicznie - dzwoniąc pod nr 989.

Loteria szczepionkowa - kiedy losowania? 

Poza losowaniami dziennymi, w których do zdobycia jest 200 lub 500 zł, co środę odbywają się losowania tygodniowe. Czekają nas także jeszcze dwa losowania miesięczne i losowanie finałowe 6 października. Dokładny kalendarz losowań znajdziesz tutaj: Loteria szczepionkowa terminy losowań. Kiedy kolejne szanse na wygraną?

Więcej o: