Loteria szczepionkowa zapisy: nie wszyscy wezmą udział w losowaniu. Jak się zapisać?

Jak wziąć udział w loterii szczepionkowej? Potrzebny jest zapis, którego należy dokonać samodzielnie - jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba być osobą zaszczepioną. Niezbędne jest także logowanie na stronie Internetrowej. Sprawdź, czy możesz wziąć udział w loterii.

Nadal można wygrać nagrody w loterii szczepionkowej. Zapowiedziano kolejne losowania tygodniowe, miesięczne, a także finałowe. Wezmą w nich udział wszystkie zaszczepione osoby, którym udało się zapisać. Szczepienie nie jest automatycznie losem na loterii. Niezbędne jest logowanie, którego możemy dokonać jedynie na stronie Internetowej. Jak to zrobić? Niezbędne jest posiadanie tzw. Konta Pacjenta. 

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse" Wybierz serwis

Loteria szczepionkowa zapisy. Jak wziąć udział w loterii szczepionkowej?

Aby wziąć udział w loterii szczepionkowej po pierwsze, trzeba być osobą pełnoletnią, a po drugie trzeba przyjąć obie dawki szczepionki (z wyjątkiem Johnshon&Johnshona). Uzyskanie paszportu covidowego nie wystarczy również, aby wziąć udział w loterii. Należy założyć Konto Pacjenta i zalogować się na pacjent.gov.pl. Po zalogowaniu się na Internetowe Konto Pacjenta wystarczy już tylko odnaleźć przycisk o nazwie "Weź udział w loterii" i wypełnić krótki formularz. Niezbędne jest zaakceptowanie regulaminu i podanie numeru telefonu. Nie trzeba śledzić wyników, ponieważ otrzymasz SMS-a o wygranej.

Kobiety w łagrze "Jesteście tu po to, żeby cierpieć". Kobietom w łagrach odbierano godność, zdrowie i życie

Loteria szczepionkowa wyniki losowania. Gdzie można je sprawdzić i co jest do wygrania?

Wyniki losowań tygodniowych znajdziesz pod adresem https://www.gov.pl/web/loteria/tygodniowe. Natomiast, wyniki losowań miesięcznych czekają tutaj: https://www.gov.pl/web/loteria/miesieczne. Wyniki finałowe będą ogłoszone w późniejszym czasie. Wyniki są publikowane na bieżąco i są aktualne. Do wygrania są m.in nagrody natychmiastowe 13 000 x 500 zł (500 zł dla co 2000 osoby), 39 000 x 200 zł (200 zł dla co 500 osoby), w losowaniach tygodniowych 60 x 50 000 zł (500 zł dla co 2000 osoby), 720 x hulajnoga elektryczna Segway, w losowaniach miesięcznych 6 x 100 000 zł, 6 x Toyota Corolla, a w loterii finałowej 2 x 1 000 000 zł i 2 x Toyota C-HR.

900 plus zastąpi 500 plus 900 plus zamiast 500 plus - kto skorzysta na tej zmianie? Najnowsze informacje

Loteria szczepionkowa kiedy losowania? Lista najbliższych losowań

Drobne nagrody pieniężne losowane będą codziennie. Daty losowań tygodniowych: 11 sierpnia, 18 sierpnia, 25 sierpnia, 1 września, 8 września, 15 września, 22 września, 6 października. Daty losowań miesięcznych: 4 sierpnia, 8 września, 6 października. Data losowania finałowego to 6 października.

Więcej o: