Loteria szczepionkowa wyniki - kto zwyciężył 11.08.21? Oto lista wygranych

Wokół loterii szczepionkowej nie przestaje być głośno. Komu udało się zwyciężyć w ostatnim losowaniu tygodniowym? Poniżej lista szczęśliwców, którzy otrzymają 50 tys. zł lub hulajnogę elektryczną Segway. Jak można się zapisać do loterii? Odpowiadamy!

Loteria szczepionkowa jeszcze się nie skończyła, dlatego nadal można do niej dołączyć. Jakie są warunki przystąpienia do losowań? Należy być przede wszystkim osobą pełnoletnią i posiadać komplet szczepień - czyli jedną dawkę w przypadku szczepionki Johnson&Johnson oraz dwie przy wyborze innego producenta. Nagrody zaskoczyły wielu Polaków, a co najważniejsze - pierwsze szanse na ich zdobycie pojawiają się chwilę po zakończeniu rejestracji. Poznaj zwycięzców losowania tygodniowego z 11.08.2021.

Zobacz wideo Doda przewraca figurkę wartą fortunę

Loteria szczepionkowa wyniki gov - poznaj zwycięzców

Losowanie tygodniowe oznacza szansę na wygranie 50 tys. zł (pięć razy) lub hulajnogi elektrycznej Segway (60 sztuk). Zwycięzcy zostani poinformowani o szczęśliwym losie za pomocą wiadomości tekstowej na podany podczas rejestracji numer telefonu. Poza dopiskiem "Loteria" w SMS czeka na zwycięzcę link do formularza elektronicznego, który należy wypełnić i odesłać w ciągu 10 dni od otrzymania takiego powiadomienia o wygranej. Komu udało się wygrać 11.08.21?

Lista zwycięzców z losowania tygodniowego 11.08.21 - LINK TUTAJ

Uwaga: nagrody są wydawane do 31 stycznia 2022 roku.

IKP loteria szczepionkowa - jak wziąć udział w losowaniach?

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków można przejść do rejestracji. Istnieją dwie opcje zapisu:

  • online - poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na Internetowym Koncie Pacjenta,
  • telefonicznie - poprzez wykonanie połączenia pod numer 989.

Do kiedy można się zarejestrować do loterii szczepionkowej? Czas upływa wraz z dniem 30 września 2021.

Więcej o: